150 TL Kulak içi Kulaklık Önerisi

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Bütçe olarak 150 TL düşünüyorum. Ancak üstüne çıkma ihtimalim de var.

Öncelikle genellikle Phillips GO Gear Ariez modeli üzerinden müzik dinliyorum. Genellikle Rap dinliyorum. Bass performansı da iyi olursa ve sağlam bir model çok daha iyi olur. Ek olarak kulakta durma bakımından iyi olması da önemli bu sıkıntıdan da muzdaripim.

Düşündüğüm modelleri paylaşmak istedim.

- Sennheiser CX275S
- Marley Smile Jamaica
- Sony MDR-XB50AP

(Sennheiser markasının kalitesinden şüphe duymadığım öte yandan Marley markasının modeli için de gayet güzel değerlendirmeler okuduğum için bu 2 modele daha yakınım ama Sony'nin modelini de okuduğum kadarı ile bass performansından dolayı da düşünmüyor değilim. Başka model önerilerine de açığım. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Sony MDR-XB50AP veya Sennheiser CX275S. Sennheiser CX180 Street II modelini aldım. Bu salı gelecek büyük ihtimalle, gelince size söylerim performansını büyük ihtimalle sizin söylediğiniz modelle performansları az çok aynıdır.

pek anlamam ama sennheiser dünyanın 1 numaralı markasıdır
Sennheiser markasına okuduğum yorumlardan dolayı genel olarak bende güveniyorum fakat bütün ürünü için çok kalitelidir demek bana yanlış geliyor. Ondan dolayı Sosyal kullanıcılarının da yorumunu almak istedim. Sağolun yorum için.
Bence Sony MDR-XB50AP veya Sennheiser CX275S. Sennheiser CX180 Street II modelini aldım. Bu salı gelecek büyük ihtimalle, gelince size söylerim performansını büyük ihtimalle sizin söylediğiniz modelle performansları az çok aynıdır.
Bende çok bir fark diye biliyorum. Sağolun yorum için
General Mobile markasınin kutu içeriğinden çıkan kulaklığı alabilirsin. Ben memnunum şahsen kullanıyorum. Gayet de güzel.
150 TL seviyelerine çıktığım için genel olarak ses konusunda iyi olduklarını düşündüğüm bir firmalardan almayı düşünüyorum ancak eğer elinizde link varsa paylaşırsanız bir incelemek isterim. Sağolun yorum için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı