150 TL Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Başlıkta da belirttim gibi 150 TL'ye kadar kulak içi kulaklık önerisi bekliyorum. Kulaklığın kablosu karbon fiber kablo olursa çok iyi olur. Diğer türlü plastik olduğunda çok çabuk bozuluyor bir de birbirine dolanıyor sürekli. İnternette baktım ama karbon fiber kablosu olan kulak içi kulaklık bir tane bulabildim, onun da satışı yok.

Ttec E010 Mikrofonlu Stereo Kulakiçi

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben yaklaşık 7 ay önce jbl t210 kulaklığını almıştım aşırı memnunum seslerdeki denge gayet başarılı. basları çok ağır olmasa da kaliteli bir şekilde alabiliyorsun (yeterince yüksek bas hissi var bana göre). Seslerdeki her detayı duyabiliyorum (tizleri iyi ama çok da değil) kablosu plastik olsa da yassı olduğu için fazla dolanmıyor kolayca açılıyor ve yanında torba da veriyorlar bu yüzden taşıması kolay. Biraz fazla övmüş gibi oldum ama aldırış etme. Bence fiyatına göre gayet iyi bir performansı var. Tabi çok fazla o fiyat segmentinde kulaklık deneme şanım olmadı bu da bir dipnot olsun

Şu modele bakabilirsiniz. Kablosu ve genel yapısı gayet sağlam. Sesi de dengeli. Baslar genel kullanıcılar için belki yetersiz gibi durabilir ama bence olması gerektiği gibi. Gayet temiz bir sesi var.

https://www.amazon.com.tr/EM-JE041-...0-4623-8c9e-e1cd754c869f&ref_=pd_gw_simh&th=1

Şu modele bakabilirsiniz. Kablosu ve genel yapısı gayet sağlam. Sesi de dengeli. Baslar genel kullanıcılar için belki yetersiz gibi durabilir ama bence olması gerektiği gibi. Gayet temiz bir sesi var.

https://www.amazon.com.tr/EM-JE041-...0-4623-8c9e-e1cd754c869f&ref_=pd_gw_simh&th=1
Teşekkürler peki başka önerebileceğiniz var mıdır?
Merhaba ben yaklaşık 7 ay önce jbl t210 kulaklığını almıştım aşırı memnunum seslerdeki denge gayet başarılı. basları çok ağır olmasa da kaliteli bir şekilde alabiliyorsun (yeterince yüksek bas hissi var bana göre). Seslerdeki her detayı duyabiliyorum (tizleri iyi ama çok da değil) kablosu plastik olsa da yassı olduğu için fazla dolanmıyor kolayca açılıyor ve yanında torba da veriyorlar bu yüzden taşıması kolay. Biraz fazla övmüş gibi oldum ama aldırış etme. Bence fiyatına göre gayet iyi bir performansı var. Tabi çok fazla o fiyat segmentinde kulaklık deneme şanım olmadı bu da bir dipnot olsun
İnsan çok sevdiği şeyleri fazla övermiş :) Bu arada biraz daha ucuza önerebileceğin başka kulaklık var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı