150 TL Kulakiçi Kulaklık Önerisi

JBL markasının kulaklıklarını öneririm. Birde nasıl bir kulaklık istiyorsunuz? Bassı iyi olan mı? Tizi iyi olan mı?

Bütçenizi zorlayabilirseniz sepette 179,55'e düşüyor çok memnun kalacağınızı düşünüyorum, bu fiyata rakipsiz olabilir. Sennheiser'in alt modelini kullanmıştım çok başarılıydı.
SENNHEISER CX 275s Kulakiçi Kulaklık
Bu modeli öneren olmuştu. Güzel sesi var diyorlar. Ama kablosu narin diyeni de duydum. Siz ne diyorsunuz? Eğer sorun yoksa bunu alacağım.

Bu modeli öneren olmuştu. Güzel sesi var diyorlar. Ama kablosu narin diyeni de duydum. Siz ne diyorsunuz? Eğer sorun yoksa bunu alacağım.
Kimi narin kimi dayanıklı demiş görmeden pek yorum yapamam ama kalitesiz olduğunu düşünmüyorum, bir sıkıntı çıkarsa garanti kapsamında direkt sıfırıyla değiştiriyorlarmış sanırım. Sennheiser servisi hakkında internette bayağı olumlu yorumlar var. İyi ve dikkatli bir kullanıcıysanız sizi uzun süre mutlu edebilecek bir ürün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı