150 TL Modem Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar kullandığım modem berbat, sefil bir cihaz olduğu için daha iyi bir şey almak istiyorum. Bütçe 100-150 TL. Mümkünse Cevahir'deki Teknosa'da satılsın. Modemden hiç anlamadığım için fazla özellik bilmiyorum. Kullanacağım hat maksimum 20 Mbps hızında olacak. Modem 1 hafta kadar açık kalsa da taş gibi sağlam olması gerekiyor. Uzun süre kapatmadan açık kaldığı oluyor. Kablosuz şifresini kendim ayarlayabilmeliyim. Kablosuzu iyi olmalı, mümkünse daha iyi anten alabilirim. En az 1 ethernet portu olmalı. Fazla ısınmamalı. Teknosa'da istediğim gibi modem yoksa ürün Vatan Bilgisayar topkapı şubesinde de olabilir.

Şiddetle bu modemi tavsiye ediyorum.
Aynı ürünü yaklaşık 1 ay önce aldım e-Reyon'dan. Çekim kalitesi mükemmel. Şuanda neredeyse tüm siteye yayın yapıyorum. Tek dezavantajı arayüzü İngilizce. Eğer İngilizce bilmiyorsan CD'den hızlı kurulum sihirbazı çıkıyor. Onunla kurabilirsin modemi. Ama tabi ben arayüzleri İngilizce de kullanabildiğim için direk 192.168.1.1 adresinden kurulum yaptım. Bu modem hakkında hemen hemen her konu hakkında yardımcı olabilirim.

Babam biraz önce kalk modem al dedi. Bende Vatan Bilgisayar Topkapı şubesine gidip alacağım. Modem kurulumunda yardıma ihtiyacım olacak. Yeni konu mu açmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı