150 TL mouse önerisi

Bütçe
150 ve aşağısı

M. Ömer ABAKAY

Decapat
Daha fazla  
150TL aşağısı mouse önerisi.
Benim için gereken özellikler.
  • mouse ışıklı olmalı ve modları da olmalı.
  • driver olmalı.
  • Mouse ta logo bilinmedik markaysa görünmemeli (markanın logosu olabilir)
Bu fiyata bu maddeler isteyen mouse çok zor ama bulmak.

Bir de bu mouse alınır mı?
İstediğim mouse bu ama belki daha iyisini bulabilirim. Bunu gibisi olursa sevinirim.

• driver olmalı.

İstediğim mouse bu ama belki daha iyisini bulabilirim. Bunu gibisi olursa sevinirim.

İnca çöpünü alacağınıza bunu alın daha iyi. Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:
  • driver olmalı.

Farenin arkasında logonun adı olmasın ve logo da ışıklı istiyorum. Logonun adı farenin arkası dışında her yerde olabilir. (bilinmedik markaysa)

Farenin arkasında logonun adı olmasın ve logo da ışıklı istiyorum. Logonun adı farenin arkası dışında her yerde olabilir. (bilinmedik markaysa)

E hocam o ne öyle biz sana nasıl öyle fare bulalım yok orası ışıklı olsun arkası olmasın bilmem ne bilmem ne.

E hocam o ne öyle biz sana nasıl öyle fare bulalım yok orası ışıklı olsun arkası olmasın bilmem ne bilmem ne.

İşte bende 2 haftadır mouse arıyorum. Hala bulamadım ki.

Bu mouse güzel ama sadece inca yazısı var şu an ürün elimde ilk isteğim ürün istedim bana bunu yolladılar iade edeceğim cumartesi. Olmazsa Inca IMG-309 Empouse RGB Makrolu Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alacağım. Senin önerdiğin farede ışık olsa onu alırım.

Geçen haftaydı sanırım evimin orada ki Bim'de, kimse satın almadığı için 200 TL'ye Rival 3 mouse vardı. Bende Rival 600 olduğu için umurumda olmadı. 1-2 hafta önce bu konuyu açmış olsaydın, satın alıp sana gönderirdim.

Bu fiyatta ışıklı diye mouse almanı önermem. Giriş veya orta seviye güvenilir bir marka bakmanı öneririm.

Bunlar nasıl?

Bunlar nasıl?
Benim amacım oyun falan değil.
Sadece ışıklı olması. Bilgisayarım berbat ötesi tarihi eserdir.(Hp Pro 3420 All-in-One)

Kardeşim ışık yok diye arkadaşın attığı Corsair Katar Pro'dan ziyade Rampage ve İnca ömplerine bakıyorsun. Pek tavsiye etmem, uzun kullanım sonrasında elinde taş tutmuş gibi hissedersin.

Bulabilirsen Gamepower Ursa V2 bence mükemmel hem RGB. Malzemesi kaliteli duruyor. Alalı 3 yıl oldu. 10000 DPI bir de.

Geri
Yukarı