Çözüldü 150 TL Mouse Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar, ancak hala karar verebilmiş değilim. Logitech'in programı ilgi çekici, Sensei ve Thermaltake'in tasarımı hoşuma gitti ancak Thermaltake'nin programı çok iç açıcı gözükmüyor gibi. Bir FPS oyuncusu olarak hangisini almam mantıklı olur? En çok Sensei ve G402 arasında gidip geliyorum, ancak Black Element hoş gözüküyor.

Niye bu kadar çok yüksek ücretli fare alıyorsunuz ki ben 5 ₺ ye aldım 4-5 yıl kullandım daha sonra ihtiyacı olan bir arkadaşıma (hediye ettim) :) evde bir kaç tane daha var. 5 ₺ Li Bozulsa üzülmem ama 150 ₺ lik farem bozulsa çok üzülürüm.

Niye bu kadar çok yüksek ücretli fare alıyorsunuz ki ben 5 ₺ ye aldım 4-5 yıl kullandım daha sonra ihtiyacı olan bir arkadaşıma (hediye ettim) :) evde bir kaç tane daha var. 5 ₺ Li Bozulsa üzülmem ama 150 ₺ lik farem bozulsa çok üzülürüm.

İnsanlar konfor ve rahatlık arıyor herkes aynı mouse u kullanamaz ben g402 kullandım ve gerçekten harikaydı sonra onu satıp Daedlus Apex aldım

Birazcık biriktirip Zowie modellerine bakmanı öneririm neredeyse kusursuz sensörleri var ve gayet rahatlar, ömürlük bir mouse.

İnsanlar konfor ve rahatlık arıyor herkes aynı mouse u kullanamaz ben g402 kullandım ve gerçekten harikaydı sonra onu satıp Daedlus Apex aldım
Düşünceniz için teşekkür ederim, benim de aklım G402'ye kaydı, G402 almaya karar verdim sayılır ancak tasarımı çok hoşuma gitmedi ama 500 IPS olması, sensörü ve yazılımı çok iyi gibi duruyor. Sanırım G402 alacağım, teşekkürler.

Haklısınız, ancak 5 TL'lik fare ile bu fareler arasında gerçekten fark var. Bozulunca servise götürürüm. Teşekkürler.

G402 satın aldım arkadaşlar, herkese teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir. @Yusuf Ensar Ertan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı