150 TL mouse önerisi

Steelseries 105 veya Logitech G300S
Logitech g300s kesinlikle almayınız. G102 prodigy cok daha iyi ve daha ucuz bir mouse.
8000 dpi'a kadar destekliyor ve sensörü g300s'ye göre cok daha iyi. Ayrıca rgb aydınlatmaya sahip seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Ben şuan g102 kullanıyorum isterseniz fotograf vs atabilirim. Ben cok memnunum.
Ayrıca harpoon RGB'den de daha iyi sensörü.

Logitech g300s kesinlikle almayınız. G102 prodigy cok daha iyi ve daha ucuz bir mouse.
8000 dpi'a kadar destekliyor ve sensörü g300s'ye göre cok daha iyi. Ayrıca rgb aydınlatmaya sahip seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Ben şuan g102 kullanıyorum isterseniz fotograf vs atabilirim. Ben cok memnunum.
Ayrıca harpoon RGB'den de daha iyi sensörü.
Sahsen 8000DPI oynayan kimseyi gormedim hatta 2000DPI'a cikan ben harici kimseyi gormedim. Buyuk ihtimalle dusuk sens oynayacak. Hafif ve kucuk bir mouse onun icin en iyisi olur.

Bloody V7M tercih edebilirsin. 100 tl civarında bulursun 40-50 tl arası da programında yazılımını açarsan eger CS:GO tarzı oyunlar oynuyor isen aim gibi hile olmadan destek oluyo bakmanı tavsiye ederim

Bloody V7M tercih edebilirsin. 100 tl civarında bulursun 40-50 tl arası da programında yazılımını açarsan eger CS:GO tarzı oyunlar oynuyor isen aim gibi hile olmadan destek oluyor bakmanı tavsiye ederim
Cus, vallahi cus. Oyunda makro veya yazilim destegi ile herhangi bir aim duzeltme durumu varsa her turlu hile sayilir. Sonucta senin yetenegin ve dusuncen disinda bir olay yasaniyor ve oyunculara karsi ustunluk sagliyorsun.

Cus, vallahi cus. Oyunda makro veya yazilim destegi ile herhangi bir aim duzeltme durumu varsa her turlu hile sayilir. Sonucta senin yetenegin ve dusuncen disinda bir olay yasaniyor ve oyunculara karsi ustunluk sagliyorsun.
Ben zamanında yazılımına param yetmedigi için normal almıştım ama cidden guzel bi mause yinede bakmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı