150 TL Notebook Soğutucu Önerisi

Tasarımsal, donanımsal bir hata söz konusu ise soğutucu ile çözemezsin. Aynı serinin tümü benzer sebepten kapanmıyorsa belki de küçük bir termal macun uygulama hatasıdır. HP oyuncu serilerinde son derece iyi modelleri de var. Bence tek çözüm servise yollaman. Son karar sana kalmış. :)
Bu bütün 15-BW serilerinde böyleymiş hocam hafta sonu iş olmazsa garantiye götüreceğim.

Haklarını bilerek git, geri adım atma. Saçma sapan ikna çabalarına göz yumma. Servisler hakları olmayan şeyleri bile uğraşmamak adına söyleyebiliyor. Israr karşısında geri adım atıyorlar. Bir ürünü kullanmak için bedel ödüyorsak karşılığını iyi şekilde almamız gerekiyor. Kolay gelsin. :)

Haklarını bilerek git, geri adım atma. Saçma sapan ikna çabalarına göz yumma. Servisler hakları olmayan şeyleri bile uğraşmamak adına söyleyebiliyor. Israr karşısında geri adım atıyorlar. Bir ürünü kullanmak için bedel ödüyorsak karşılığını iyi şekilde almamız gerekiyor. Kolay gelsin. :)
Sizi de çok yordum kusura bakmayın son bir soru sorucağım. Laptobu Hepsiburada'dan aldım HP yetkili servisine götürsem bir sıkıntı olur mu ?

HP'nin yetkili servisine götürmen veya göndermen gerekiyor zaten. Her nereden aldıysan onların da yapacağı işlem yetkili servise göndermek. İşi kendin halletmen hem durumu daha iyi açıklamanı sağlar hem de daha hızlı sonuç alırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı