150 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Pek bilgim yok ama size bir önerim var.
Bu kulaklık hakkında neredeyse her yorum olumlu şu an kullanmaktayım 2 yıl oldu hiçbir sıkıntı yok yani bu kulaklıgın videoları bulunmaktadır bence biraz para koyup bunu al açık ara en iyi bu fiyat bandında mıkrofon kalitesi gayet başarılı.

Rampage almanızı önermem. Logo basıp satıyorlar.

Önerdiklerini beğenmedim açıkcası. Şu an bütçeme göre en iyileri onlar bence.
Pek bilgim yok ama size bir önerim var.
Bu kulaklık hakkında neredeyse her yorum olumlu şu an kullanmaktayım 2 yıl oldu hiçbir sıkıntı yok yani bu kulaklıgın videoları bulunmaktadır bence biraz para koyup bunu al açık ara en iyi bu fiyat bandında mıkrofon kalitesi gayet başarılı.

Maalesef bütçemi arttıramıyorum. Alabilsem alacaktım zaten bunu.

Merhaba bu HP ilgimi çekti. önceden SS Siberia 200 kulanıyordum konforu ve kalitesi yüzünden yine ona benzeyen bir şey almak istiyorum 150tl bütçelere ancak HP 360g hakkında bir inceleme bulamadım . sizce ürün beni minimum 2 yıl götürürmü ? ses kopması kablo sorunları ses sorunları gibi şeyler oluyormu bu modelde ? @@TÇB

Merhaba bu HP ilgimi çekti. önceden SS Siberia 200 kullanıyordum konforu ve kalitesi yüzünden yine ona benzeyen bir şey almak istiyorum 150 TL bütçelere ancak HP 360g hakkında bir inceleme bulamadım. sizce ürün beni minimum 2 yıl götürürmü ? ses kopması kablo sorunları ses sorunları gibi şeyler oluyor mu bu modelde ? @@TÇB
Tam bir f/p kulaklığı. Teknoloji şans işidir. Bazılarını 4-5 yıl götürür bazılarını 1-2 yıl anca dayanır. Bildiğim kadarıyla ses sorunu yok. Kablo sorunu olanı görmüştüm fakat sadece 1 kişi de gördüm. Türkçe incelemesi yok fakat başka dillerde incelemesi mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı