150 TL oyuncu kulaklığı önerisi

150 TL oyuncu kulaklığı arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.
Snopy Rampage SNR-7 kesinlikle oneriyorum kulaklik fiyat performans urunu ve cs:go rainbiw six siege tarzi oyunlarda baya iyi ses kasmanizi sagliyor (tabi gerekli ayarlar yapildiktan sonra) kulakligi ortalama 1 sene gibi suredir kullaniyorum gayet memnunum kulakligin kafa bandi ise gayet hos ve kullanisli. uzun sureli kullanimlarda (24 saat veya fazla) kulaklarinizda hafifden bir aci hissedebiliyorsunuz fakat bu kulakligi kullanilmaz hale getirmiyor. indirimi beklersen 80-90 tl civarina dusebiliyor diye duydum

Snopy Rampage SNR-7 kesinlikle oneriyorum kulaklik fiyat performans urunu ve CS:GO rainbiw Six Siege tarzi oyunlarda bayağı iyi ses kasmanizi sagliyor (tabii gerekli ayarlar yapildiktan sonra) kulakligi ortalama 1 sene gibi suredir kullaniyorum gayet memnunum kulakligin kafa bandi ise gayet hos ve kullanisli. Uzun sureli kullanimlarda (24 saat veya fazla) kulaklarinizda hafifden bir aci hissedebiliyorsunuz fakat bu kulakligi kullanilmaz hale getirmiyor. İndirimi beklersen 80-90 TL civarina dusebiliyor diye duydum.

Hortlatıyorum ama bende Rampage kulaklık alacağım
Rampage RM-19 forte-y
Almayı düşünüyorum senin önerdiğin kulaklığımı almalıyım cevaplarsan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı