150 TL Steam cüzdan kodu nereden alınır?

Merhaba dostlar. 150 TL'lik Steam cüzdan koduna ihtiyacım var. Bildiğiniz güvenilir site.

Kanka sana önerim Tosla kart al şoktan 5 TL zaten banka kartı yüklediğin kadar harciyorsun Steam'de kartını kaydetme virüs bulaştığında bir şey olmaz Tosla araştır istersen kaydolurken davet kodum olan 8DYCH kodunu girersen sanada bana da 5 TL geliyor veya ilk işleminde veriyor o parayı diye biliyorum güvenilir yani kanka.

Kanka sana önerim Tosla kart al şoktan 5 TL zaten banka kartı yüklediğin kadar harciyorsun Steam'de kartını kaydetme virüs bulaştığında bir şey olmaz Tosla araştır istersen kaydolurken davet kodum olan 8dych kodunu girersen sanada bana da 5 TL geliyor veya ilk işleminde veriyor o parayı diye biliyorum güvenilir yani kanka.

Tavsiye için çok teşekkür ederim. Ama pek ihtiyacım yok karta. Tek seferlik kullanacağım.

Siz daha önce kullandınız mı? Posta olarak yollayacaklar değil mi?
Hemen göstereyim.
1671997169320.png

Oyunfor.

Tavsiye için çok teşekkür ederim. Ama pek ihtiyacım yok karta. Tek seferlik kullanacağım.

Anladım ama gene de kenarda durur ne olur ne olmaz bende kullanmıyorum fazla kartı çünkü bütçem yok Cyberpunk alacağım bende.
Steam cüzdan kodlarını normalden pahalı satiyorlar bence kart almak mantıklı o yüzden.

Perdigital de tavsiye ederim. Direkt sipariş verdiğin anda ekranına kod düşüyor.

Mail olarak gelecek değil mi? Zaten Steam'in de yazmış olduğu ve sizlerin satım alım yaptığınız site olmuş. Benim hiç deneyimim yok. Daha önce hiç Steam için oyun alma fırsatım olmadı. Bilmediğim için soruyorum. Eğer sıkıyorsam sorularımla kusura bakmayın lütfen...

Mail olarak gelecek değil mi? Zaten Steam'in de yazmış olduğu ve sizlerin satım alım yaptığınız site olmuş. Benim hiç deneyimim yok. Daha önce hiç Steam için oyun alma fırsatım olmadı. Bilmediğim için soruyorum. Eğer sıkıyorsam sorularımla kusura bakmayın lütfen...
Hocam şimdi Perdigital'e giriş yapıyorsun. Ondan sonra bakiye kısmına tıklayıp bakiyeni yüklüyorsun ve aratma kısmına "Steam Kod" yazıyorsun. İstediğin miktar Steam kodunu sepete ekledikten sonra bakiyenle satın alıyorsun. Satın aldığın zaman aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım gibi kodun yazdığı ekran geliyor.
Screenshot_20221225_224940.jpg

Hocam şimdi Perdigital'e giriş yapıyorsun. Ondan sonra bakiye kısmına tıklayıp bakiyeni yüklüyorsun ve aratma kısmına "Steam kod" yazıyorsun. İstediğin miktar Steam kodunu sepete ekledikten sonra bakiyenle satın alıyorsun. Satın aldığın zaman aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım gibi kodun yazdığı ekran geliyor.
Eki Görüntüle 1613966

Bayağı iyiymiş. Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. :)

Geri
Yukarı