150 TL TWS kulaklık önerisi

MayBasH

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bütçe 150TL (Max. 170'e zorlayabilirim). Müzik dinlemek ve dizi film izlemek için kullanacağım. Mikrofonu önemsiz. Film ve dizi izlerken gecikme olmamasını istiyorum. Müzik türü olarak metalcore tarzında müzikler dinliyorum (bass tiz muhabbetini bilmediğim için belirtme gereği duydum). Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam Haylou GT1 Plus alın bence. Açıkçası bu fiyata kadar çıkan çoğu TWS kulaklık benzer performans gösteriyor. Tabi arada bazı ürünlerde diğerlerine göre ek özellikler olabiliyor. Mesela bunda diğerlerine nazaran Apt-X desteği var. Başka bir modelde de Apt-X desteğiyle beraber kablosuz şarj falan var mesela. Demek istediğim şey, kafanıza hangi tasarım yatıyorsa onu alın. Tabi ses konusunda çok titiz değilseniz.

Ne olur Haylou T15 marka almayın kullanıyorum ve önermiyorum. Kutusunda olduğu halde telefon ile konuşurken zırt pırt bağlanıyor. Daha fazla konuşulacak çok - özelliği var ama siz gine de almayın.

Forumda o kulaklığı benimle beraber kullanan bir sürü kişi var ve gayet de fiyat performans ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum öyle bir sorunla karşılaşmadım teknoloji editörleri bile kulaklığın fiyat performans kulaklığını olduğunu söylüyor. Sizin ürününüz sıkıntılı diye kulaklığa kötü demeniz doğru değil.

Ne olur Haylou T15 marka almayın kullanıyorum ve önermiyorum. Kutusunda olduğu halde telefon ile konuşurken zırt pırt bağlanıyor. Daha fazla konuşulacak çok - özelliği var ama siz gine de almayın.
Hocam bende de GT1 modeli var, iki yıldır hiçbir problem yaşamadım. Yani bir kere bile ne bağlantı problemi yaşadım ne de başka bir şey. Sizin yaşadığınız şeyin talihsizlik olduğunu düşünüyorum. Ancak dediğiniz durum tüm modellerde geçerli bir şey.

Slikonsuz isterseniz QCY T7 öneririm. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ses kalitesi, şarj süresi beni çok tatmin etti. Tavsiye ederim.
Bu modeli satın aldım fakat sağ kulaklığın şarjı yaklaşık 45dk daha erken bitiyordu ben de iade ettim. Ses kalitesi de hoşuma gitmişti açıkçası fakat tekrar satın alma konusunda tereddütlerim var.

Geri
Yukarı