150 TL USB Wi-Fi adaptör önerisi

özgün deniz

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, benim laptopumda "Intel® Wireless-AC 9462" model bir Wi-Fi kartı var ancak bu kartın bazı sorunları var. güncel Intel driverlar kullanıldığında 20-30 dakika aralıklar ile Wi-Fi ağından çıkıp/kopup bilgisayarı yeniden başlatıncaya kadar Wi-Fi ağına geri bağlanmıyor. Eğer aygıt yöneticisinden aygıtın driverlarını silip güncelleştirme ile Microsoft'un driverlarını kurarsam bu sefer de 20Mbps gibi bir hız kaybı yaşıyorum.

Bu sorundan bıktım ve artık küçük veya orta boy bana hız kaybı yaşatmayacak F/P bir Wi-Fi adaptör arıyorum. 50 Mbps download, 8 Mbps upload kaldırabilecek.
2.4 G önerileriniz için maksimum 120 TL diyorum. Ancak 5G için 150 TL'ye kadar cüzdanı boşaltabilirim. Önerileriniz bekliyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benim laptopumda "Intel® Wireless-AC 9462" model bir Wi-Fi kartı var ancak bu kartın bazı sorunları var. güncel Intel driverlar kullanıldığında 20-30 dakika aralıklar ile Wi-Fi ağından çıkıp/kopup bilgisayarı yeniden başlatıncaya kadar Wi-Fi ağına geri bağlanmıyor. Eğer aygıt yöneticisinden aygıtın driverlarını silip güncelleştirme ile Microsoft'un driverlarını kurarsam bu sefer de 20Mbps gibi bir hız kaybı yaşıyorum.

Bu sorundan bıktım ve artık küçük veya orta boy bana hız kaybı yaşatmayacak F/P bir Wi-Fi adaptör arıyorum. 50 Mbps download, 8 Mbps upload kaldırabilecek.
2.4 G önerileriniz için maksimum 120 TL diyorum. Ancak 5G için 150 TL'ye kadar cüzdanı boşaltabilirim. Önerileriniz bekliyorum. İyi forumlar.
2.4 G: https://www.hepsiburada.com/tp-link...ini-usb-adaptor-p-BD300801?magaza=Hepsiburada

2.4 G: https://www.hepsiburada.com/tp-link...vrVl2TJcdRFAez_ku_8GO4JRqmy6h41hoCi-0QAvD_BwE

5 G: TP-LINK Archer T2U 600 Mbps Wireless Dual Band AC USB 2.0 Kablosuz Adapter | Trendyol

Dahili olarak AX210 modelini tercih et haricide ise ac destekli olanı tercih et.
Harici:US $11.98 20% OFF|COMFAST 150 1300Mbps 2.4G & 5.8G Güçlü Wifi Sinyal Adaptörü Kablosuz Adaptör Radar Anten wi fi usb Lan ethernet Alıcısı|Ağ Kartları| - AliExpress
Dahili:US $20.06 38% OFF|M.2 Mini PCI E Wi Fi adaptörü Intel AX210NGW 9260 AX200 kablosuz Bluetooth Wifi kartı WI FI6E AX210 802.11AX 160Mhz 2.4G/5G/6G|Ağ Kartları| - AliExpress

Yeni konular

Geri
Yukarı