150 TL VDSL Modem Önerisi

Web

Kilopat
Daha fazla  
ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16Mb/s'e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı 100Mb/s'e kadar download hızından faydalanabilecektir.
VDSL hizmeti için VDSL2 uyumlu modem gerekmektedir.

Maddesine göre yüksek hızda internet kullanabilmek için modem arıyorum. Altyapım 50Mb/s destekliyormuş. Fiyat olarak üst sınır 200 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Sanırım oradaki tüm "Mb/s"ler "Mbps" olacak. Bu arada piyasada 200TL altı VDSL destekleyen modem olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleme:
Sanırım oradaki tüm "Mb/s"ler "Mbps" olacak. Bu arada piyasada 200TL altı VDSL destekleyen modem olduğunu sanmıyorum.
Doğrudur. TürkNET'in yazdığı şekilde aktardım.
TürkNET in teklif ettiği 180 TL lik VDSL modemin ismini bilen varsa yazabilir mi?

TP-LINK TD-W9970 300Mbps Fiber Modem/Router,EWAN, VPN, Fiyatı

Zyxel VMG1312-B10D 300Mbps Kablosuz 4-Port 2x5dBi 1xUSB WPS Fiyatı

Hangisi daha iyi?

Huawei Hg630a 50Mbps için uygun mudur?

Huawei Hg630a 50Mbps için uygun mudur?
Kısa zamanda işlem yapabilmek için cevaplarınızı bekliyorum.

tabiki Zyxel VMG1312-B10D 300Mbps Kablosuz 4-Port 2x5dBi 1xUSB WPS Fiyatı . Bu tarz ürün seçimlerinde mutlaka marka kalitesinide göz önünde tutmak lazım.

2 ay önce aldığım DSL-N16 | Ağ Ürünleri | ASUS Türkiye modemden çok memnunum. Fiyatı 200-220 TL arası değişiyor.

Hatta ben ASUS DSL-N17U modelini istiyordum ama stokta yoktu.
Bir de 300Mbps Kablosuz N USB VDSL2 Modem Router - TP-Link tavsiye ettiler. Asus markasını tercih ettim.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Dikkate alacağım.

Peki elimdeki Huawei hg630a 50Mbps hız için uygun mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı