150 TL Xbox Gamepad önerisi

albinocemyilmaz

Decapat
Bütçem maksimum 150 ₺, bilgisayarda FIFA 21 ve PES 2021 için kablolu XBOX gamepad arıyorum. Ayrıca bir sorum olacak, 50 liralık oyun kolunda FIFA'da sağ analog sağa sola çalışmama gibi durum oluyordu, x360ce ile çözüyordum. Bu kolda x360ce kullanmama gerek yoktur yani öyle bir sıkıntı olmaz değil mi? Bilindik sitelerden olursa daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

Ürün replika. Cumartesi replika olduğunu bilerek satın aldım ve geldi. Hepsiburada'dan aldım bu arada. Her neyse ürün fena değil. Tuşları, ele oturması, ergonomik olması güzel. Beğenmediğim bir tek yanı var o da analoglarının hassasiyeti düşük olması. Yani ölü bölgeler var minik minik. 130 TL'ye aldım yani o fiyata bulabileceğin en iyi ürün olabilir. A Hat in Time, ETG gibi oyunlarda gayet iyi çalışıyor. 10/7 verilir.

Ürün replika. Cumartesi replika olduğunu bilerek satın aldım ve geldi. Hepsiburada'dan aldım bu arada. Her neyse ürün fena değil. Tuşları, ele oturması, ergonomik olması güzel. Beğenmediğim bir tek yanı var o da analoglarının hassasiyeti düşük olması. Yani ölü bölgeler var minik minik. 130 TL'ye aldım yani o fiyata bulabileceğin en iyi ürün olabilir. A Hat in Time, ETG gibi oyunlarda gayet iyi çalışıyor. 10/7 verilir.
Teşekkürler dostum.

Geri
Yukarı