150 TL'ye FIFA 22 İçin Gamepad Önerisi

Nokro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. FIFA oynuyorum ama klavye ile yeni başladım zor oluyor ve kolun daha zevkli olduğunu düşünüyorum ama hiç bilmiyorum kol piyasasını. En yüksek 150 TL klasik PS kolu tarzında ucuz güzel bir kol biliyorsanız benimle de paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. FIFA oynuyorum ama klavye ile yeni başladım zor oluyor ve kolun daha zevkli olduğunu düşünüyorum ama hiç bilmiyorum kol piyasasını. En yüksek 150 TL klasik PS kolu tarzında ucuz güzel bir kol biliyorsanız benimle de paylaşabilir misiniz?

https://www.hepsiburada.com/philips...ps3-pc-joypad-p-HBV000018DF8L?magaza=Benceiyi bu fiyata en iyi seçim çok memnunum. Kolu Xbox kolu gibi tanıtmak için PS tuşuna 5 saniye basılı tutmanız gerekiyor bu arada.

Çakma Dualshock 3'ler var hocam o fiyata. Playstation kolu tarzı olmazsa başka bulunabilir diye düşünüyorum.

Hocam bu bütçede alacağın kolların yüzde doksan beşi kısa sürede bozulacaktır. İyi bir şeyler istiyorsan başlangıç olarak 300-400 lira bütçe ayarlaman daha faydalı olurdu. Bozulan koldan uzun vadede birkaç tane alacağına kalitesini (çok kaliteli olmasa da) kanıtlamış koldan 1 tane almak ileride daha avantajlı olacaktır. Yalnızca bilmeni istediğim için bunu yazmak istedim.

Hocam bu bütçede alacağın kolların yüzde doksan beşi kısa sürede bozulacaktır. İyi bir şeyler istiyorsan başlangıç olarak 300-400 lira bütçe ayarlaman daha faydalı olurdu. Bozulan koldan uzun vadede birkaç tane alacağına kalitesini (çok kaliteli olmasa da) kanıtlamış koldan 1 tane almak ileride daha avantajlı olacaktır. Yalnızca bilmeni istediğim için bunu yazmak istedim.

Benim attığımın da kolay bozulacağını sanmıyorum.

Dediğiniz fiyat aralığında önerebileceğiniz kollar var mı.

Benim attığımın da kolay bozulacağını sanmıyorum.
Hocam bu kolu daha önce görmediğim ve test etmediğim için bir yorum yapamayacağım. Ama bu fiyat aralığı için genel bir şey söyledim ve yüzde beşlik bir boşluk bıraktım zaten.
Dediğiniz fiyat aralığında önerebileceğiniz kollar var mı.
@Ali.Çimen in dediği gibi F310 başlangıç olarak alınabilecek en iyi kollardandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı