300 TL'ye FIFA 22 için gamepad önerisi

MathRandom

Femtopat
Arkadaşlar, internette Xbox 360 kolu buldum ama orijinal olup olmadığı konusunda emin değilim. 187 TL'ye orijinal Xbox 360 kolu olur mu? Soru cevap bölümünde orijinal denmiş. 300-350 TL'ye önerebileceğiniz kol var mı? Aşağıda linkini bıraktığım kol alınır mı o fiyata orijinal olmasa dahi?
XBox 360.

PS3 controller. Birkaç program ile hem kablolu hem de bluetooth ile kullanabiliyorsun. PC, cihazı programlar ile xbox controller olarak görüyor. 5-6 ay önce muadilini 100tl'ye almıştım. En ucuz o geldi bana.

Son düzenleme:
Kablosuz kapsama alanı çok kötü, algılamama sorunu yaşatabiliyor. Zaten Xbox 360 tablanlı ve driverları güncel değil Windows 10 ve Windows 11 için.
Katılıyorum. Fakat bu bütçe için en iyi seçenek olabilir.

Katılıyorum. Fakat bu bütçe için en iyi seçenek olabilir.

Kasanın dibine girip oynamaktansa F310 ile kablolu oynamak daha mantıklı. Hala daha evde duruyor F710 ve sanırım en son Windows 7 ile falan düzgün çalışıyordu ya da Windows 8.'de olabilir. Güncel Windows sürümleri ile kullanmadıysanız önermeyin hiç, bir sürü şikayet var bu konu hakkında ve çözümü yoktu. Tabii eğer güncel olarak satılanlarında alıcısı güncellendiyse bilemiyorum çünkü Monster'ın Gamepad'i bile F710'dan daha mantıklı bu saçma çekmeme sorunundan dolayı.

Kasanın dibine girip oynamaktansa F310 ile kablolu oynamak daha mantıklı. Hala daha evde duruyor F710 ve sanırım en son Windows 7 ile falan düzgün çalışıyordu ya da Windows 8.'de olabilir. Güncel Windows sürümleri ile kullanmadıysanız önermeyin hiç, bir sürü şikayet var bu konu hakkında ve çözümü yoktu. Tabii eğer güncel olarak satılanlarında alıcısı güncellendiyse bilemiyorum çünkü Monster'ın Gamepad'i bile F710'dan daha mantıklı bu saçma çekmeme sorunundan dolayı.
Ben açıkçası hiç kullanmadım, kendim Xbox ve DualSense kullanıyorum. Fakat forumda iyi yorumlar görmüştüm, dediğiniz gibiyse alınmamalı bu gamepad. Monster'ın bir nesil önceki gamepadi daha iyiydi bence, son nesli daha mobil odaklı.

Geri
Yukarı