150 TL'ye kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

CentEDO

Kilopat
Daha fazla  
Kablosuz kulak içi kulaklık önerisi istiyorum arkadaşlar.
Müzik vs için.
Sporda kullanılacak tere vs. dayanıklı olsun.
Kulaktan düşmesin.
150 TL bütçe.

Bundan bende var. İki senedir kullanıyorum , son zamanlarda şarjı kendi kendine azalmaya başladı muhtemelen ömrü bitiyor ama 2 sene iyi idare etti. Bende sporda kullandım terlemede vs sorun olmadı bassı da fiyatına göre iyi sayılır. Bunu beğenirsen alırken illa ki bu satıcıdan al demiyorum çünkü bazı yerlerde sahtelerini satabiliyorlar ona dikkat edersin.

Bir sene kadar önce QCY T7 aldım. Sol kulaklıkta şarj sıkıntısı vardı. Hepsiburada iade kabul etti hemen. Bir yakınım Xiaomi Airdots ile 1 hafta içinde sıkıntı yaşayıp iade etti. Birkaç ay önce de QCY T5 aldım, bunda da bağlantı kopma sorunu yaşıyorum ancak iade etmeye uğraşmadım bile. Bu fiyat aralığı bir tek bana yaramıyor herhalde. Daha da kralı gelse almam bunlardan. Parayı basıp düzgünce bir şey alırım. Maalesef çoğu kişinin aksine bu fiyattaki kulaklıklarla yollarım kesişmedi, siz de bu durumları göz önünde bulundurarak alın.

Bir sene kadar önce QCY T7 aldım. Sol kulaklıkta şarj sıkıntısı vardı. Hepsiburada iade kabul etti hemen. Bir yakınım Xiaomi Airdots ile 1 hafta içinde sıkıntı yaşayıp iade etti. Birkaç ay önce de QCY T5 aldım, bunda da bağlantı kopma sorunu yaşıyorum ancak iade etmeye uğraşmadım bile. Bu fiyat aralığı bir tek bana yaramıyor herhalde. Daha da kralı gelse almam bunlardan. Parayı basıp düzgünce bir şey alırım. Maalesef çoğu kişinin aksine bu fiyattaki kulaklıklarla yollarım kesişmedi, siz de bu durumları göz önünde bulundurarak alın.
Dediğiniz gibi elektronik biraz şans işi sayılıyor. Ben düşük fiyat aralığında her türlü elektronik cihaz almış ya da denemişimdir çok nadirdir sorunlu bir şey geldiği bu konuda galiba şanslıyım.

Geri
Yukarı