150 TL'ye kadar gamepad önerisi

cemkosejr

Hectopat
Yer
Tekirdağ/Çerkezköy
Daha fazla  
Yarın Hepsiburada üzerinden birkaç ürün alacağım bunun için Hepsiburada dışında bir yerden ya da 2.el almak istemiyorum. Beni PES 2021, GTA 5, Forza Horizon 4 gibi oyunlarda tatmin etmesi için bir gamepad önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi aşamam oynarsa 10-20 lira oynar.

Aynısına sahibim öncelikle Steam kolu Xbox One kolu olarak görüyor lakin Origin'den aldığım FIFA 20 kolu görmedi kablosuzda eğer kablo ile kullanacağım ben bluetooth ile işim yok derseniz en iyi seçenek bu. Kol Rampage sgr707 @cankute adlı arkadaşımızın önerdiği kol

Snopy Rampage SG-R601 PS3/PC Turuncu USB 1.8m Joypad​

Ben kullanıyorum güzel ürün, döndürüş kısmı da güzel, biraz ağır ama yine de güzel
Aynısına sahibim öncelikle Steam kolu Xbox One kolu olarak görüyor lakin Origin'den aldığım FIFA 20 kolu görmedi kablosuzda eğer kablo ile kullanacağım ben Bluetooth ile işim yok derseniz en iyi seçenek bu. Kol Rampage SGR707 @cankute adlı arkadaşımızın önerdiği kol

Bildiğim kadarı ile Steam üzerinden ayarlanabiliyor hangi kol olabileceği(Xbox, PS gibi)

Sanırım Hepsiburada'da satılmıyor. Satılıyorsa linkini atar mısınız?

Hepsiburada'da yok, fakat Vatan'da mevcut. Ben mağazasından almıştım.

Hepsiburada'da yok, fakat Vatan'da mevcut. Ben mağazasından almıştım.

Yardımınız için minnettarım ama Hepsiburada üzerinden olmasını istemiştim.

Fakat sgr 601 Hepsiburada için mevcut.

Aslında başta aklımda şu ürün vardı:
Ama forumdaki birisinin incelemesine göre analogları düzgün çalışmıyormuş onun için bir sorayım dedim acaba sizin attığınız ürün nasıldır? Analogları iyi midir? Sonuçta marka olarak baktığımızda birisi Philips birisi Rampage. Bu fiyata düzgün bir gamepad bulmak zor ama en mantıklısı bu mu?

Geri
Yukarı