150 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Kadir Bedi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 100-150 TL arası kablolu ve silikonlu kulaklığa ihtiyacım var. Amaç müzik dinlemek, film izlemek vs.

Kablolu ve silikonlularda o fiyat aralığında çer çöp çok oluyor. Alırsınız 1 ay içerisinde bozulma garantili.
Bence biraz üzerine ekleyip bunu alabilirsiniz. Fiyat olarak bu daha iyidir.https://www.ciceksepeti.com/qcy-t5-siyah-bluetooth-5.1-kulaklik-kcm66533964?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ioxsk4d_lds4dbd&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.30.2

Kablolu ve silikonlularda o fiyat aralığında çer çöp çok oluyor. Alırsınız 1 ay içerisinde bozulma garantili.
Bence biraz üzerine ekleyip bunu alabilirsiniz. Fiyat olarak bu daha iyidir.https://www.ciceksepeti.com/qcy-t5-siyah-bluetooth-5.1-kulaklik-kcm66533964?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ioxsk4d_lds4dbd&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.30.2

Katılmıyorum önerdiğim kulaklık bu fiyat bandında gayet iyi 1 yıldır kullanıyorum sorun çıkarmadı üstüne üstlük çamaşır makinesinde yıkandı hiçbir sıkıntısı yok.

Katılmıyorum önerdiğim kulaklık bu fiyat bandında gayet iyi 1 yıldır kullanıyorum sorun çıkarmadı üstüne üstlük çamaşır makinesinde yıkandı hiçbir sıkıntısı yok.

Tizi çok kötü o kulaklığın bass tarafına lafım yok. Kardeşimin kulaklığıydı deneyimledim. Müzikte biraz soluk kalıyordu. O zamanlar 60 TL'ye almıştı. QCY T5 yine kardeşim kullanıyor.

QCY T5 bizzat kullanıyorum hocam herhangi bir donanımsal sıkıntısı görmedim. Tek sorun uygulama üzerinden bağlanamadım Android'de bağlanırken iOS cihazda bağlanamadım. Genel olarak ortalama bir kulaklık.

Arkadaşlar teşekkür ediyorum. Sanırım önerilebilecek en iyi kulaklık da bu fiyata göre JBL C100SI. Benim bozulan kulaklığım da oydu. 7-8 aydır kullanıyordum, biri duyup biri duymamaya başlamıştı. Ama görünen o ki yine ona döneceğim. BİM'in 20 liralık kulaklığıyla idare ediyorum şimdilik. :)
Bluetooth kulaklık öneren arkadaşa da teşekkür ediyorum fakat ben kablolu ve belli bir fiyat aralığı belirtmiştim, haklılık payınız da olsa söylediklerinde elimdeki bütçe bu. Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Yeni konular

Geri
Yukarı