150 TL'ye kadar mouse önerisi

kara_inci

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
İyi gunler herkese bir oyun faresi almak istiyorum biraz arastirdim ve DPI falan mubabbetleri cikti cok da anlamadim. Bu yuzden size danismak istedi oyunda sag sola hizla bakamiyorum arkama falan tepkide veremiyorum yani fareyi sag sola cok hizli hareket ettirdigim zaman Crosshair donuyor oyun icinde yani sabit kalıyor isyedigim yone cok hizli bakamiyorum bu da oyunlarda bayağı sikinti bir tavsiyeye ihtiyacım varsuna dikkat et buna dikkat et demeyin direk marka model onerin Max butce 150 TL.

Bütçeni aşıyor ama bu farenin aşağısında fare almamanı öneririm.

Bu iş görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft oynayacaksan önermem PVP falan atacaksan.

Valorant, CS:GO, PUBG gibi sağ sola arkama seri dönebilmem gerek bu işimi görür mü? Açıklamaya da yanlış yazmışım. Maksimum bütçem 130 TL yardımcı olursanız çok sevinirim. Elimdeki fare ruins RX-10 CD Driver vardı kaybettim. İnternetten Driver bile bulamadım bezdim bu fareden. Doğum günü hediyesiydi. Neyse hocam dediğim gibi bütçem 130 TL ve FPP oyunlarında çok hızlı şekil de sağ sola ve arkama döne bileceğim bir fare lazım. Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim :)

Minecraft oynayacaksan önermem PVP falan atacaksan

PVP demişsin aynen. Valorant, CS:GO, PUBG falan oynamak istiyorum. 10 bin DPI olanları da var. Bu model 4800 DPI iş görür mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech, Bloody varken Rampage bulaşılmaz. Biraz geç olacak ama mouse almadıysan öneri verebilirim.

Geri
Yukarı