150 TL'ye Kadar Oyun Mouse Önerisi

bayramkaraytu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba iyi günler arkadaşlar ben 150 TL'ye kadar oyun oynamak için mouse arıyorum önerileriniz nelerdir?
Şimdiden çok teşekkürler :like:

Hangi amaçla kullanacaksınız? Ben G300S kullanıyorum ve üzerindeki tuş sayısına alıştıktan sonra diğer mouse'lar yavan geliyor. Eğer sadece FPS oyunları oynuyorsanız arkadaşın da tavsiye ettiği gibi G102 olabilir.

Fare almadan önce nasıl tuttuğunuzu kontrol etmenizi öneririm. Zaman içinde farklı model fareler kullandıktan sonra anladım ki, ben fareyi parmak ucu ile tutan ve fazla bilek hareketi yapmadan kullanan biriyim. Bu sebepten en son logitech G300 kullanmaya başladım. Son derece rahat ettiğimi söyleyebilirim.

İncelemenizi tavsiye ederim.

Herkese merhaba iyi günler arkadaşlar ben 150 TL'ye kadar oyun oynamak için mouse arıyorum önerileriniz nelerdir?
Şimdiden çok teşekkürler :like:

Ben Gamepower Phoenix kullanıyorum hocam. Uygun fiyatla rgb ve 1000hz keyfini yaşatıyor. Kullanımdan performanstan yana hiç bir sorunum olmadı sadece üst kaplamada ufak atmalar var. Kullanıma engel olmuyor bile.

Hangi amaçla kullanacaksınız? Ben G300S kullanıyorum ve üzerindeki tuş sayısına alıştıktan sonra diğer mouse'lar yavan geliyor. Eğer sadece FPS oyunları oynuyorsanız arkadaşın da tavsiye ettiği gibi G102 olabilir.
genellikle pubg lol gta 5 the witcher v.s

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı