150 TL'ye kadar sessiz klavye önerisi

akans

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
150 liraya kadar sessiz bir klavye istiyorum.

RGB falan umurumda değil sessiz ve az çok ergonomik olsun yeter.

Bir de arasına çok kir toz kaçmasını istemiyorum. Temizlemekle uğraşamam. Şu tuşlar arası derinlik olmayan klavyeler olabilir. Philips spk8264 tarzı.

Fiyat ne kadar ucuz olursa o kadar çok mutlu olurum.

Önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Süper bir INCA klavyem var, hayatımda bu kadar sessiz klavye görmedim ama modeli değiştirmişler. Yenisi nasıldır bir fikrim yok. Benim aldığım klavye ile aynı kodu yazmışlar üstüne. Klavyeler ise fazlasıyla farklı. Sessiz INCA
Bir de şu arkadaş var. O sesli biraz. Tuşları da boşluklu. Bundan bahsetmiyorum. Sesli INCA
Benim dediğim ise Sessiz INCA'nın ilk versiyonu. Amazon hariç bulamadım. Teknosa'ya falan bakarsan bulursun diye düşünüyorum. Ben oradan bulmuştum. Köşeleri kavisli ve Home - end tuşlarının olduğu kısım dikey konumlandırılmış. Dikkat et.

Süper bir INCA klavyem var, hayatımda bu kadar sessiz klavye görmedim ama modeli değiştirmişler. Yenisi nasıldır bir fikrim yok. Benim aldığım klavye ile aynı kodu yazmışlar üstüne. Klavyeler ise fazlasıyla farklı. Sessiz INCA
Bir de şu arkadaş var. O sesli biraz. Tuşları da boşluklu. Bundan bahsetmiyorum. Sesli INCA
Benim dediğim ise Sessiz INCA'nın ilk versiyonu. Amazon hariç bulamadım. Teknosa'ya falan bakarsan bulursun diye düşünüyorum. Ben oradan bulmuştum. Köşeleri kavisli ve Home - end tuşlarının olduğu kısım dikey konumlandırılmış. Dikkat et.
Inca IK-284Q Usb Kablolu Klavye Fiyatı ve Özellikleri bu mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı