150 TL'ye klavye önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben yeni laptop aldım ve kendi klavyesi bana biraz garip geldi açıkcası. Yeni bir klavye alıp takmayı düşünüyorum ama ne alacağımı bilmiyorum. Mekanik olup olmaması önemli değil, oyun için özel tasarlanması da gerekli değil. Rahat ve basma hissi veren şeyler iyi olur. Witcher, LoL, RDR2 falan oynuyorum klavyeden. Yardımcı olabilecek var mı?
Bütçe: 150'ye kadar olursa güzel olur ama 160-170'de olabilir.

Bence laptop'a harici klavye bağlamak saçma, taşınabilme özelliği ortadan kalkıyor. Masaüstü gibi oluyor yani, ancak senin bileceğin iş.
Marka hakkında pek bir bilgim yok ancak yeni bir marka sanırım, forumda önerildiğini görmüştüm.

Bence laptop'a harici klavye bağlamak saçma, taşınabilme özelliği ortadan kalkıyor. Masaüstü gibi oluyor yani, ancak senin bileceğin iş.
Marka hakkında pek bir bilgim yok ancak yeni bir marka sanırım, forumda önerildiğini görmüştüm.
Gamebooster'e hiç bulaşma. Gamenote yeni bir marka GameGaraj'ın kalitesiz mal satacağını düşünmüyorum. Araştırıp inceleme izleyebilirsin yada alıp deneyimlebilirsin. Deneyip beğenmezsen iade edersin zaten.

Geri
Yukarı