150 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Meraklı1kişi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ay sonu kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum (indirim falan gelir diye). Sizce ne almalıyım? Discord'da konuşmak ve müzik dinlemek ağırlıklı.

4 yıldır JBL C100SI kullanıyorum. Dip ses sorunu yaşamadım. Sadece sol tek bir kere bozuldu garantiden sıfırı geldi. Kablosu tamamen çürüdü plastik kısım döküldü bende farklı bir kulaklık kablosu lehimledim. Kullanmaya devam ediyorum.

Dosya Ekleri

• 1671484085194.png
    1671484085194.png
    30,8 KB · Görüntüleme: 18
4 yıldır JBL C100SI kullanıyorum. Dip ses sorunu yaşamadım. Sadece sol tek bir kere bozuldu garantiden sıfırı geldi. Kablosu tamamen çürüdü plastik kısım döküldü bende farklı bir kulaklık kablosu lehimledim. Kullanmaya devam ediyorum.

Çok istikrarlıymışsınız hocam helal olsun.

Kablosuz düşünmüyorum ya şarj etmesi uğraştırıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin'den ilk siparişe kargo parası almayan ürünler varsa oradanda düşünebilirsin. KZ'nin kendisinden edx modelini 120TL'ye aldım 2 ay önce ama dip ses sorunu var. 10 günde kargo geldi.

Bir şey soracağım, laptopumun kulaklık girişi çok küçük. Eski kulaklığımı sokmayı denedim olmadı çok aklıma takıldı normal bir kulaklık alsam o da girmeyecek yüksek ihtimal. Ne yapmam lazım.

Kulaklık soketi yerine şarj soketine takıyor olabilirsin. Doğru takıyorsan içinde pislik birikmiş olabilir.

Hayır yeni aldım laptopu ve hiçbir şey yok içinde

Kulaklık soketi yerine şarj soketine takıyor olabilirsin. Doğru takıyorsan içinde pislik birikmiş olabilir.

Çözdüm sorunu teşekkürler
meğerse biraz daha sıkı iteklemek lazımmış çok sert bir girişi var çünkü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı