150 TL'ye kulaklık tavsiyesi

Hocam driver'ı yüklemek için şu konuma bakabilirsin kurma işi olarak bazıları yapamamış. Zaten discord gelirsen gösteririm indirme ve kurma işlemini.

Hocam driver'ı yüklemek için şu konuma bakabilirsin kurma işi olarak bazıları yapamamış. Zaten discord gelirsen gösteririm indirme ve kurma işlemini.

attım dcden istek

Trust 22447 Lumen Kulaküstü Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bundan başka kulaklık önermem o paraya ben bundan aldım 2 3 aydır sıfır sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum. Mikrofonu ses seviyesi 200 300 TL'lik kulaklık gibi.
Hocam merhaba. Kulaklığı kullanmaya devam ediyor musunuz ? Benim kafam biraz büyüktür sizce çok sıkar mı ? Rampage RM K27 X-Jammer ile arasında kaldım. Rampagenin çok rahat kafayı sıkmayan yapıda olduğunu söylüyordu çoğu kişi. Bu kulaklık sizce rahat mı ?

Hocam merhaba. Kulaklığı kullanmaya devam ediyor musunuz? Benim kafam biraz büyüktür sizce çok sıkar mı? Rampage RM K27 X-Jammer ile arasında kaldım. Rampage'nin çok rahat kafayı sıkmayan yapıda olduğunu söylüyordu çoğu kişi. Bu kulaklık sizce rahat mı?

Rampage, Everest, Gamepower, James Donkey. Bu markalar seçenek bile olmasın. Çok kalitesizler.

Geri
Yukarı