150 TL'ye mouse önerisi

Konu içerisinde Katar Pro öneriliyor. Karşısına Inca, Rampage falan sunuluyor. Vay be...

Gençer Gaming, bizzat ziyaret ettiğim ve sahiplerinden biriyle tanıştığım güvenilir bir firma.
Hocam ben ilk defa duydum bu siteyi ve hiç buradan alışveriş yapanların yorumunu görmedim. Çakma ürün yollarlar diye korkuyorum.

Hocam ben ilk defa duydum bu siteyi ve hiç buradan alışveriş yapanların yorumunu görmedim. Çakma ürün yollarlar diye korkuyorum.
Olur mu öyle şey? Custom sıvı soğutma ürünlerinden, üst seviye anakartlara kadar her türlü ürüne mağazalarında ve sitelerinde yer veriyorlar. Firmayla iletişim geçmek zaten kolay. Aşırı güler yüzlü insanlar ayrıca.

Olur mu öyle şey? Custom sıvı soğutma ürünlerinden, üst seviye anakartlara kadar her türlü ürüne mağazalarında ve sitelerinde yer veriyorlar. Firmayla iletişim geçmek zaten kolay. Aşırı güler yüzlü insanlar ayrıca.
Hocam iki sitede fiyatları farklı. Burada 243 TL diyor. Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Ultra Hafif Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
Burada ise 149 TL. Corsair KATAR PRO Kablolu Gaming Mouse Fiyatı - Gençer Gaming Oyuncu Ekipmanları
Aynı mağaza bu arada.

N11, Gittigidiyor gibi kuruluşlarda satış farkları bulunuyor. Bu tür yerler sizden satış başına komisyon alır. Kendi sitelerinde ucuz olması bu açıdan çok doğaldır.

Geri
Yukarı