150 TL'ye oyun önerisi

Alihanilhan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kısa bir süre önce hem üniversite hem de oyun için bilgisayar aldım fakat bundan 6-7 sene önce oynadığım Minecraft harici oyun aklıma gelmiyor. Oyun önerebilir misiniz? Fiyatı 150 TL'yi aşmayan güzel sürükleyici oyun tavsiyesi bekliyorum.

Cyberpunk 2077 ve RDR 2 şu an indirimdeler. İkisi de fiyatının hakkını veriyor. Tek ama kaliteli bir oyundan yana tercih yapacaksanız bunlara bakın. Ama bütçeyi dağıtarak oyun alacaksanız aynı şekilde indirimde olan onlarca ucuz oyun var. Yakında zamlanma potansiyelleri var.

The Forest - 8 TL. Arkadaşınız da varsa saatlerce götürür bu oyun sizi. Ki tek başına bile sarabilir, biraz ürkütecek olsa bile.

Dying Light - 20 TL | Witcher 3 - 12 TL. | Hades - 24 TL| Black Mesa - 7,75 TL. Bu oyunlar hakkında fikir belirtmeye gerek duymadım, sadece alıp oynamalısın. Çok kolaylıkla içine çekiyor bu oyunlar. Ayrıca strateji türünde Age of Empires 2 ve 3'ün DE versiyonları da aşırı ucuz fiyattan satılıyor. Sakin saatler geçirmek için güzel birer seçim olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı