150 TL'ye termal macun önerisi

Geçmiş olsun bir güzel kazık yediniz MX4 alarak :D MX4 öneren arkadaşlar hala akıllanmadı sanırım.

Çok üst seviye bir bilgisayarım yok zaten. Sıcaklıklarımı normal sıcaklıklara düşürsün yeter. Ayrıca kazıklandın dediğinde 120 Lira verdim. Şu devirde çok da bir para vermedim şahsen. :D

Çok üst seviye bir bilgisayarım yok zaten. Sıcaklıklarımı normal sıcaklıklara düşürsün yeter. Ayrıca kazıklandın dediğinde 120 lira verdim. Şu devirde çok da bir para vermedim şahsen. :D

Ne kadar verdiğin önemli değil. 90 TL'ye %30 40 daha iyi bir macun var. Performans olarak altta kalıyor MX4.

Ne kadar verdiğin önemli değil. 90 TL'ye %30 40 daha iyi bir macun var. Performans olarak altta kalıyor MX4.

Sıkıntı yok benim açımdan. İşlemcim şu an da neredeyse 0 termal macun ile çalışıyor ona rağmen 75 dereceyi geçmiyor. Ekran kartımın da dün tozunu almak için açmıştım ve tekrardan kasaya taktığımda ekran kartım normalde 70 dereceyi geçmezken 88 dereceleri görmeye başladı. Ekran kartımı 75 derecenin altında tutması benim açımdan yeterli. İptal edip tekrardan sipariş vermeye üşendim şahsen. Gene de teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Şahsen bu performansa bu fiyat da beni biraz kıllandırdı. Güvendiğim yerden devam edeceğim. İçim rahat olsun yeter.

Geri
Yukarı