1500-1600 TL Sistem Toplama

Cidden çok güzel bir sistem. Ben bu sistemi toplayayım o zaman ikinci el ekran kartında sıkıntı çıkmaz değil mi?

Cidden çok güzel bir sistem. Ben bu sistemi toplayayım o zaman ikinci el ekran kartında sıkıntı çıkmaz değil mi?
Çünkü sistemi bir anda değilde kademe kademe toplayacağım. İlk ekran kartı ve işlemci alacağım.

Bir şey bilmeden yorum yapmayın. :lanet: Delta, en kaliteli markaların güç kaynaklarını üreten firmadır. En kaliteli güç kaynağı markasıdır bana göre. Araştırmadan etmeden saçma sapan bilgiler vermeye çalışmayın. Ekran Kartına gelecek olursak; Ekran Kartı satıcısıyla iletişime geçmiştim bir hafta önce. Ürün Cs GO oynanmak için kullanılmış. Miningden felan anlamam diyor zaten. Get açtırıp alabilirsiniz.

Server güç kaynağı o. Normal bilgisayarlar için de uygun. Serverlar yenilenince satışa sunmuşlar. Fikir sahibi olmadığınız markayı kötülemeyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı