1500-1600TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan UG28
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 478
Bütçe
1500-1600

UG28

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Mekanik Cherry red Switch klavye arıyorum ama bazılarının fiyatları çok uçuk. Rica etsem yardımcı olabilecek, tavsiyede bulunabilecekler var mı?

Aga dediğin model mi yoksa XPG Summoner mı? XPG'de güzele benziyor.

Kol dayama olması da ekstra güzel olur.
İkisi farklı bilek desteği ikisinde de var ama bir tanesi plastik bir tanesi deri. Birinin enter tuşu büyük bir tanesinin ki shift gibi. Bir tanesi tek RGB bir tanesi çok renkli. Zevkine göre seçimini yaparsın.

İkisi farklı bilek desteği ikisinde de var ama bir tanesi plastik bir tanesi deri. Birinin enter tuşu büyük bir tanesinin ki shift gibi. Bir tanesi tek RGB bir tanesi çok renkli. Zevkine göre seçimini yaparsın.
Bu arada XPG'nin Enter tuşu büyük geldi bende şaşırdım. Şuan kullanıyorum gayet memnunum konu sahibi arkadaşa da tavsiye edebilirim switch hisleri iyi geldi. Bilek desteği çok rahat mıknatıs iyi tutuyor fakat farklı pozisyonlarda da denenebilir. Ses tekerleği de zevkli ve rahat bir kullanım sunuyor.

Bu arada XPG'nin Enter tuşu büyük geldi bende şaşırdım. Şuan kullanıyorum gayet memnunum konu sahibi arkadaşa da tavsiye edebilirim switch hisleri iyi geldi. Bilek desteği çok rahat mıknatıs iyi tutuyor fakat farklı pozisyonlarda da denenebilir. Ses tekerleği de zevkli ve rahat bir kullanım sunuyor.
Sanırım aldığın yere göre Enter tuşu düzeni değişebiliyor. Benim arkadaşımdaki shift tarzıydı.

Geri
Yukarı