1500-1700 TL Arası Oyun Bilgisayarı

Timaeus

Hectopat
Selamlar herkese,
Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem dahilinde bir oyun bilgisayarı alacağım.
Guild Wars 2, Planetside 2 gibi oyunlar high ayarlarda oynamamı sağlayacak bir bilgisayar olması yeterli.

Bütçe; 1500-1700 TL.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Aklımda bir sistem var fakat sizlerinde önerilerini göz önüne almak istiyorum.

Teşekkürler.
Bu arada sizin açtığınız bir konu vardı oradaki sistemi alacaktım fakat kapatılmış.
:)
Ram'i 8 GB yapıp ekran kartından azıcık kısmak mantıklı olur mu sizce ?

Windows 8 kuracağım, 4 GB yeterli olacak ise bu ekran kartıyla her şey yapılır.İleride ram ekleme şansım olmaz mı ?
Bu arada 8 GB 1600 MHz 100 TL fark ediyor.100 TL'yi bulurum bir yerden canım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat vatan indirim düşmemiş %25 o ekran kartına. %25 indirimli HD7950 787₺'ye denk geliyor.

Fakat vatan indirim düşmemiş %25 o ekran kartına. %25 indirimli HD7950 787₺'ye denk geliyor.

Bence hafta sonu çok daha ucuz olacaktır, mesela indirimde Zotac GTX 770 1100 TL civarında satılıyordu, şu an indirim yok ve 1360 TL civarında satılıyor.

VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX770 GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart - Ekran Kart

Timaeus erken alıyormuşsun stokta yoksa eline ulaşmaz, biraz geç alsan stoklara gelebilirdi belki. Fakat şunu söyleyeyim GTX 660 Ti ve HD 7950 ile aralarında çok az fark var GTX 660 Ti da tercih edebilirsin.

Timaeus erken alıyormuşsun stokta yoksa eline ulaşmaz, biraz geç alsan stoklara gelebilirdi belki. Fakat şunu söyleyeyim GTX 660 Ti ve HD 7950 ile aralarında çok az fark var GTX 660 Ti da tercih edebilirsin.

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için birde sitede birbirinden farklı Gtx 660 Ti vardı.
Hangisini öneriyorsunuz ?
(Bu sondu gidiyorum. :D )

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı