1500-1700 TL Giriş seviyesi Sistem tavsiyesi

Dediğiniz hangi model acaba. Aralarında büyük fark varsa dediğiniz gibi olmalı ama bu fiyat için gayet normal bir kasa seçtim.
Fiyat kısıtlı olduğu için Aercool GT Black Edition 500W alınabilir. Ayrıca Aerocool ddaha kaliteli güç kaynağı üretiyor.

Fiyat kısıtlı olduğu için Aercool GT Black Edition 500W alınabilir. Ayrıca Aerocool ddaha kaliteli güç kaynağı üretiyor.
Arada 30 TL fark var. Bu kadar olay yapmaya gerek yok. Bu da alınabilir. Takıldığınız nokta yanlış. Ayrıca bu kasanın içinde aerocool psu yok. Highpower psu var. Şu linkten değerkeri okuyabilirsin. Aerocool GT Black Advanced Edition 500W USB 3.0 SSD Ready Fiyatı
AEROCOOL GT Advence (AE-GTA-500) 500W USB Ses Siyah Oyuncu Kasası
DARK Dragon (DKCHDRAGON500) 500W, USB, Ses, Siyah, Pencereli, Kasa

RX 460, GTX 1050 konusunda hangisi ucuzsa o alınmalı. İkisi de çok yakın performans veriyorlar. İki kartta üzmez.

Neden? Casper yada Frisby olsa anlarım ama burda Gigabyte'tan bahsediyoruz..
RX 470 modelinde soğutma konusunda sıkıntıları var diye biliyorum.

RX 460, GTX 1050 konusunda hangisi ucuzsa o alınmalı. İkisi de çok yakın performans veriyorlar. İki kartta üzmez.

RX 470 modelinde soğutma konusunda sıkıntıları var diye biliyorum.
Öneriler doğrultusun da Shappire RX 460 a karar kıldım. Kasa içinse Dark Shadow istiyorum. İcerisinde 500W psu olan da hemen hemen aynı fiyatları. İç hacmi ve ışıklandırması çok hoş. Önerir misiniz siz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı