1500-1700 TL Laptop Öneri

Winkle

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, konunun çok fazla benzeri olduğunu biliyorum fakat tavsiyeler genellikle oyun performansı üzerinden olduğu için kararsız kaldım.

Belirttiğim gibi 1500-1700 TL aralığında, 15,6 " ekrana sahip; oyun veya yüksek performans gerektiren programlar için kullanılmayacak bi dizüstü arıyorum. Genellikle office uygulamaları ve internette gezinme amaçlı kullanılcak.

Hızlı olması açısından i5 işlemci tercih etmek istiyorum fakat ekran kartı konusunda bir fikrim yok. Sanırım ortalama bir ekran akrtı hatta intel HD graphics bile yeterli olabilir. Ekranın rahatsız etmeyecek derecede kötü olmaması benim için yeterli. Bir de beyaz olması gerekiyor. Tavsiyeleriniz için şimdidien teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçenlerde Asus K555U aldım tavsiye ederim güzel laptop. Benim gördüğüm eksileri arasında touchpad i ses yapıyor nedeni sol-sağ tık kısımlarını biraz havada olması. Diğer bir eksisi ise arka kapak kısmında çok iz kalıyor.

Ben geçenlerde Asus K555U aldım tavsiye ederim güzel laptop. Benim gördüğüm eksileri arasında touchpad i ses yapıyor nedeni sol-sağ tık kısımlarını biraz havada olması. Diğer bir eksisi ise arka kapak kısmında çok iz kalıyor.

Kusura bakmayın modeli satın alabileceğim bir mağaza bulamadım. Model hala satışta mı acaba yardımcı olabilir misiniz?

Lenovo z51 70 tam size göre r9 m375 ekran kartı gt 945m'e yakın bir performans veriyor. Lenovo garantili İstanbul Bilişimde bulabirsin.

Hocam oyun için aramiyorsunuz herhalde. Günlük kullanım için sizin en son attığız model uygun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı