1500 - 1800 TL RGB klavye önerisi

Bütçe
1800

Boran Ulusoy

Hectopat
Selam. Klavye alacağım başlıkta yazdığım gibi beyaz olursa benim için daha güzel olur. Ben şunları bulabildim;

Ajazz klavye hakkında bilginiz varsa yazarsanız sevinirim. Bir de sizde önerebileceğiniz klavye olursa mutlu olurum iyi sosyaller.

Selam. Klavye alacağım başlıkta yazdığım gibi beyaz olursa benim için daha güzel olur. Ben şunları bulabildim;

Ajazz klavye hakkında bilginiz varsa yazarsanız sevinirim. Bir de sizde önerebileceğiniz klavye olursa mutlu olurum iyi sosyaller.

Gamepower Ogre RGB öneririm. Kendim kullanmaktayım.

Gamepower Ogre modeli kronik sorunlu bir klavye.

Ogre modelini Gamepower yeniledi. Yaklaşık 1 yıl önce, artık sorunlu değil.
Bu CTRL ve Windows tuşları aşağı doğru kavisli olan model, bu kronik.

1711373822041.png

Bu ise yenilenmiş olan model.

1711373846661.png

Sorunsuz olması dandik olmadığı anlamına gelmiyor.

Space tuşunun diğer tuşlar gibi tok olmaması dışında bana dandik gelen hiçbir yönü olmadı, bir de gün ışığında ışıkları biraz loş kalıyor, o kadar.

Space tuşunun diğer tuşlar gibi tok olmaması dışında bana dandik gelen hiçbir yönü olmadı, bir de gün ışığında ışıkları biraz loş kalıyor, o kadar.
Hocam dandiklik derken o anlamda demiyor. Kullanılan switch, kullanılan plastik ve kasa gibi unsurlardan bahsediyor. Fiyatını hak etmiyor yani kısacası.

Aynı fiyat bandında daha kaliteli switchleri, daha yüksek malzeme kalitesine sahip ve hotswap klavyeler var. Ortada tercih etmek için bir sebep yok.

Geri
Yukarı