1500-1800 TL'ye RX 6600XT için işlemci önerisi

Bütçe
1500-1800
Bütçenize göre istediğiniz sistem gayet yeterli. Hatta birebir benim isteğimdeki bir sistemi yapmışsınız hocam. Sizi memnun bırakacaktır.
Yani toplamda max 9-10 bin tl çıkar benden 4500 karta verdim max 5500e herşeyi toplamam lazım (kasa klavye mouse ekran hariç)

Bütçenize göre istediğiniz sistem gayet yeterli. Hatta birebir benim isteğimdeki bir sistemi yapmışsınız hocam. Sizi memnun bırakacaktır.
Yani toplamda max 9-10 bin tl çıkar benden 4500 karta verdim max 5500e herşeyi toplamam lazım kasa klavye mouse ekran hariç)

Az daha zorla bütçeni PCIE 4.0 var bu anakartta. İşlemciyede karar verirsin.
B550ler neden bu kadar ucuz anlamadım şuan b450lerin 2. Elleri bu fiyatlarda

Yani toplamda max 9-10 bin tl çıkar benden 4500 karta verdim max 5500e herşeyi toplamam lazım (kasa klavye mouse ekran hariç)

Yani toplamda max 9-10 bin tl çıkar benden 4500 karta verdim max 5500e herşeyi toplamam lazım kasa klavye mouse ekran hariç)
Acele etmeyin hocam 2. el piyasasında her an her şey farklı olabilir. Bir gün bakarsınız tam işinize yaracak bir fiyata aradığınız bir parçayı temiz bir şekilde bulursunuz.

B550ler neden bu kadar ucuz anlamadım şuan b450lerin 2. Elleri bu fiyatlarda
İkinci el piyasası avcı dolu çünkü. Attığım modeli alabilirsiniz.

2.el alıyorsan bulursun büyük ihtimalle. 0 olarak da 200 daha koyabilirsen bunu alabilirsin

Giriş seviyesi B550 alınacağına B450'nin tepe modellerine bakılabilir.

İkinci el piyasası avcı dolu çünkü. Attığım modeli alabilirsiniz.
Gıgabyte mi daha mantıklı yoksa asrock mu asrock biraz daha pahalı ve gıgabyte nin olduğu site pek güvenilir gelmedi bana bu arada anakartı sıfır almak istiyorum bir yandan çünkü anakartın çok fazla arızalanacak yeri var beni yorar sıkıntı felan çıkar

Yeni konular

Geri
Yukarı