1500-2000$ laptop seçimi

Asus, işlemci bakımından aralarındaki en güçlü modeL. Ayrıca malzeme kalitesi ve soğutma konusunda çok başarılı. Bu modelin 2020 versiyonunu kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

ASUS, işlemci bakımından aralarındaki en güçlü modeL. Ayrıca malzeme kalitesi ve soğutma konusunda çok başarılı. Bu modelin 2020 versiyonunu kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

ASUS'un malzeme kalitesi olarak yorumunuz nedir? Bir de son olarak ekran kartı bakımından sizce RTX 2080 Super mi, RTX 3070 mi yoksa RTX 3060 mı?

ASUS'un malzeme kalitesi olarak yorumunuz nedir? Bir de son olarak ekran kartı bakımından sizce RTX 2080 Super mi, RTX 3070 mi yoksa RTX 3060 mı?
Asus malzeme kalitesi konusunda çok başarılı. Özellikle plastik kasalı bir laptoptan geçiyorsanız çağ atlamış gibi oluyorsunuz. Ekran kartı olarak güncelliğin daha öneli olduğunu düşünüyorum, o yüzden Rtx 30 serisi öneririm.

Asus malzeme kalitesi konusunda çok başarılı. Özellikle plastik kasalı bir laptoptan geçiyorsanız çağ atlamış gibi oluyorsunuz. Ekran kartı olarak güncelliğin daha öneli olduğunu düşünüyorum, o yüzden Rtx 30 serisi öneririm.
Çok teşekkür ederim. Gerçekten de bazı forum üyeleri gibi sırf mesaj yazmış olmak için yazıp gitmiyorsunuz. Sağ olun.
Ekran kartı olarak en güçlü olan 2080 super, sonra 3070, sonra da 3060.
Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı