1500 - 2000 TL Arası Akıllı Saat önerisi

kazrogalx

Hectopat
Selamlar, Mi Band 4 kullanıyorum. Önümüzdeki ay bu bilekliği saate çevirmek istiyorum. Bütçem konu başlığında belirttiğim gibidir. Bazı modeller 2199, 2099 TL gibi emarelere sahip. Onlarda olabilir sıkıntı yok. Huawei marka telefon kullanıyorum bu arada. Apple Watch otomatik olarak eleniyor. (Android desteği olmadığına güvenerek)
Huawei Watch GT2 modeli gerçekten hoşuma gitti lakin bana sadece Mi Band 4'ün saat versiyonu gibi geldi. Üstünde bulunan hoparlör, mikrofon ve 4GB depolama alanı dışında tabi. Onun haricinde Active 2 hoşuma gitti. Galaxy Watch'da güzel gözüküyor fakat; o kadar para verecekken LTE bağlantısı olan bir şey almak istiyorum gerçekten. Active 2'nin LTE modeli otomatik olarak 2500 TL'ye kadar çıkıyor. Huawei'de zaten yok. Galaxy Watch'da 2000 TL civarında. Active 2'nin Bluetooth versiyonu 1600 TL civarlarında.
Spor vesayre yapan bir insan değilim. İstediğim olay; gelen mail ve aramalarla çok içli dışlı olduğum bir iş hayatım var. Sürekli telefonumu çıkartmak yerine saat üzerinden gerek çağrıları, mailleri ve rastgele gelen bildirimleri rahatlıkla okuyup hatta cevaplayabileceğim bir saat arıyorum. Sesli asistan desteği olursa güzel olur. Bluetooth bağlantıları çok kısa diye duydum. Şuan kolumda Mi Band 4 bile yan odaya geçtiğim vakit kopuyor. Bazen alelacele odadan çıkıp elimde rapor başka bir odaya koşturduğum zaman telefonu unutabiliyorum ve odada olmadığım sıralar arama, mesaj ve ani mailleri kaçırabiliyorum. Bu sıkıntılarımı çözecek ve parasına değecek bir saat arıyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yukarıda belirttiğim modelleri düşünmekteyim. Harici markaları pek araştırmadım. Bir çok saat markasının olduğunu biliyorum. Önerilere açığım. Bütçemi çok darlamayacaksa LTE özellikli bir saat almak isterim.

2500'e iwatch kovala derim, kafan rahat eder. Geçenlerde ekranla ilgili ir sorun yaşadım ve Zorlu'ya götürdüm hiç yormadan tak yenisini verdiler, avantajı bol bu anlamda.

899 TL'ye Samsung Galaxy Watch Active aldım tam bir f/p canavarı. Bazı ufak özelliklerden feragat edip alınabilir bence çünkü, diğer saatler ile arasında ciddi fiyat farkı var.

2500'e iwatch kovala derim, kafan rahat eder. Geçenlerde ekranla ilgili ir sorun yaşadım ve Zorlu'ya götürdüm hiç yormadan tak yenisini verdiler, avantajı bol bu anlamda.
iwatch dediğinizi arattığımda Apple Watch çıkıyor, Apple'dan mı bahsediyorsunuz yoksa bana link olarak atabilir misiniz dediğiniz saati?
899 TL'ye Samsung Galaxy Watch Active aldım tam bir f/p canavarı. Bazı ufak özelliklerden feragat edip alınabilir bence çünkü, diğer saatler ile arasında ciddi fiyat farkı var.
Hocam fiyat/performansdan ziyade istediklerimi karşılayan ve çok absürd olmayan bir şey arıyorum. Galaxy Watch Active'de istediğim çoğu özellik yok ne yazık ki :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı