1500-2000 TL arası elektro gitar ve amfi önerisi

ardaatas

Hectopat
En fazla 2000 liram var ve elektro gitar ve amfi almayı düşünüyorum. İkinci el olması daha iyi olur Antalya'da yaşıyorum. Death, Black gibi türler çalmayı düşünüyorum, önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amfi olarak direkt önerim budur. Zaten yaşadığınız yerde, alınması kolay olur. İki tane ufak eksiği var sadece. Olmazsa başka amfiler de bakabilirim.

Gitar olarak şu modelleri önerebilirim. Fiyat veya yer araştırması yapmak için şu an çok vaktim yok, bu modelleri bulunduğunuz yerde bulabilirseniz öneririm.

Amfi olarak direkt önerim budur. Zaten yaşadığınız yerde, alınması kolay olur. İki tane ufak eksiği var sadece. Olmazsa başka amfiler de bakabilirim.

Gitar olarak şu modelleri önerebilirim. Fiyat veya yer araştırması yapmak için şu an çok vaktim yok, bu modelleri bulunduğunuz yerde bulabilirseniz öneririm.
Bu amfideki distoriton iyi mi? Pek yorum bulamadım da.

Bunun kardeşi denilebilecek bir amfi kullanıyorum. Sert tonlarda üzmez. Çok sert tonlar isterseniz biraz daha büyük bir amfi almak isteyebilirsiniz fakat hem bütçenize hem de ev kullanımına uygun değiller.

Bunun kardeşi denilebilecek bir amfi kullanıyorum. Sert tonlarda üzmez. Çok sert tonlar isterseniz biraz daha büyük bir amfi almak isteyebilirsiniz fakat hem bütçenize hem de ev kullanımına uygun değiller.

Tamamdır çok teşekkürler.
Jay Turser Les Paul Elektro Gitar - En Uygun Jay Turser Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 879949904 Şu güzel gibi geldi de sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı