1500 2000 TL arası kasa önerisi

Maslany

Hectopat
Daha fazla  
1500 - 2000 TL arası Full mesh hava akışkanlığı iyi bir kasa arıyorum. Sizce bu kasalar nasıldır ve bu kasalara bu fiyatlar değer mi? Önerebileceğiz başka modeller varsa yazınız.

Phanteks Eclipse P400 Air Drgb Bilgisayar Kasası - Glacier Beyaz 2.359,79 TL yerine 2.289,00 TL

2000 lirayı biraz geçerseniz bu kasayı öneririm. Kalite olarak paylaştığınız kasalardan bir kaç gömlek üstündür.

Phanteks Eclipse P400 Air Drgb Bilgisayar Kasası - Glacier Beyaz 2.359,79 TL yerine 2.289,00 TL

2000 lirayı biraz geçerseniz bu kasayı öneririm. Kalite olarak paylaştığınız kasalardan bir kaç gömlek üstündür.
Hocam bu markayı neden herkes öneriyor. Ne farkı var diğerlerinden. Bir de üst kısma 240 mm sıvı soğutma takabilir miyim? Benim şu anki kasa kule tipi var ve üste egzoz fanı takınca içeride yer kalmıyor.

Kullanıyorum, memnunum.

Dark maxvima V20 muadili sanırım. Güzel kasa değerlendireceğim teşekkürler.

@Maslany çünkü kaliteli bir marka hocam. Bu modelin ön tarafı kapalı olan versiyonunu 5 yıldan uzun süre kullandım. Hatta sosyalde incelemem de mevcut. Bir ara arkadaşımın kullandığı Dark marka kasayı da inceleme fırsatım oldu. Saç kalınlığı olsun, rijitlik olsun, malzeme kalitesi olsun Phanteks'in yanına bile yaklasamiyordu.

Sorunuza gelecek olursam kasanın üst kısmı radyatör için çok uygun değil. Ben denediğimde radyatör fanları anakartın üzerine kadar geliyordu. Ön tarafa takabilirsiniz sıvı soğutmayı ben de uzun süre o şekilde kullandım.

Aynı kasayı kule tipi soğutucu ile de kullandım. Üst taraftaki egzoz fanlari için bir sıkıntı yaratmadı.

Ekleme: Eğer üst tarafa radyatör takmak istiyorsanız Phanteks P360a modelini de önerebilirim. 500 lira kadar da daha ucuzdu yanlış hatırlamıyorsam.

@Maslany çünkü kaliteli bir marka hocam. Bu modelin ön tarafı kapalı olan versiyonunu 5 yıldan uzun süre kullandım. Hatta sosyalde incelemem de mevcut. Bir ara arkadaşımın kullandığı Dark marka kasayı da inceleme fırsatım oldu. Saç kalınlığı olsun, rijitlik olsun, malzeme kalitesi olsun Phanteks'in yanına bile yaklasamiyordu.

Sorunuza gelecek olursam kasanın üst kısmı radyatör için çok uygun değil. Ben denediğimde radyatör fanları anakartın üzerine kadar geliyordu. Ön tarafa takabilirsiniz sıvı soğutmayı ben de uzun süre o şekilde kullandım.

Aynı kasayı kule tipi soğutucu ile de kullandım. Üst taraftaki egzoz fanlari için bir sıkıntı yaratmadı.

Ekleme: Eğer üst tarafa radyatör takmak istiyorsanız Phanteks P360a modelini de önerebilirim. 500 lira kadar da daha ucuzdu yanlış hatırlamıyorsam.
Anladım hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda arkadaş anlatmış dediğiniz gibi üste pek takılacak gibi değil ama malzeme kalitesi bayağı güzel duruyor. Ben üst kısma takmak istediğim için benim açımdan başka öncelikli kasalara bakacağım sanırım. Yardımlarınız için teşekkür ederim çok sağ olun.

İkisi arasında bu kasa daha iyidir.

Aigo darkFlash DLX21 aldım dostum. Dark Guardian Pro'da çok hoşuma gitti ama dlx21 360 mm soğutucu desteği falan cezbetti son dakika.

Geri
Yukarı