1500-2000 TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
1.500 - 2.000 ₺
Arkadaşlar herkese teşekkürler normalde Corsair markasını pek sevmem ama bu bütçede bunun üstüne ürün yok dediğinize göre sağlam bir şey sanırım. Biraz incelemelerine vs bakayım sanırım bu sipariş vereceğim. Teşekkür ederim herkese.
Rica ederiz hocam. Dediğiniz gibi incelemelere bakabilirsiniz, güzel ürün. Mikrofonu gerçekten çok başarılı.

Mikrofon 1 tık daha önemli benim için. Bazen arkadaşlarla oyun oynarken DC'de konuştuğum da sesin çok boğuk geliyor ya da az geliyor duymuyoruz falan diyorlardı.
O zaman HS80 dediğim gibi tam size göre, alın geçin, çok net bir mikrofonu var.

O zaman HS80 dediğim gibi tam size göre, alın geçin, çok net bir mikrofonu var.

Hocam bütçemi biraz daha arttırıp daha kaliteli bir şey almaya karar verdim. HS80 dandik falan demiyorum düşündüm de param çıkıyorken 1 tık pahalı bir şey almak istiyorum. HS80'in beyaz modeli kargoyla alınabiliyor siyah modeli için mağazanın birine gidip elden almam lazım saçma bir şekilde sepete ekleyip alamıyorum. Bütçem 2600 - 3000 lira arasında. Maksimum 3200 falan yaparım. Ne önerirsiniz? RGB olsa güzel olur bu arada. Bir de mikrofonu ve hoparlörlerlerin ses kalitesi iyi olsun. HS80'in altında olmasın yani. Var mı önerin?

Hocam bütçemi biraz daha arttırıp daha kaliteli bir şey almaya karar verdim. HS80 dandik falan demiyorum düşündüm de param çıkıyorken 1 tık pahalı bir şey almak istiyorum. HS80'in beyaz modeli kargoyla alınabiliyor siyah modeli için mağazanın birine gidip elden almam lazım saçma bir şekilde sepete ekleyip alamıyorum. Bütçem 2600 - 3000 lira arasında. Maksimum 3200 falan yaparım. Ne önerirsiniz? RGB olsa güzel olur bu arada. Bir de mikrofonu ve hoparlörlerlerin ses kalitesi iyi olsun. HS80'in altında olmasın yani. Var mı önerin?
@Kaan Diktaş @Error var mı hocam öneriniz?

HS80 biraz daha üstün kendisi.

HS80 biraz daha üstün kendisi.

Bu nasıl peki? Bana bu kulaklığın görüntüsü hep internet cafelerde ki dandik kulaklıkları anımsatıyor nedense :) yazılımlı ve RGB'li olan kulaklık öneriniz var mı?

Bu nasıl peki? Bana bu kulaklığın görüntüsü hep internet cafelerde ki dandik kulaklıkları anımsatıyor nedense :) yazılımlı ve RGB'li olan kulaklık öneriniz var mı?

Cloud 3 yazılımı mevcut ama RGB değil maalesef.

Bütçe artarsan bu modele bir bak o zaman.

Cloud 3 yazılımı mevcut ama RGB değil maalesef.

Bütçe artarsan bu modele bir bak o zaman.

Bu fena değilmiş aslında fakat bana kablolu kulaklık lazım bu kablosuz :) bu modelin kablolu olanı var mı acaba?

Geri
Yukarı