1500-2000 TL ayakkabı önerisi

AngelOfDeath0

Decapat
Daha fazla  
Daha çok basketbol tarzı seviyorum. Bir de şunu buldum bu da güzel gibi Nike SB Zoom Blazer Mid PRM Kaykay Ayakkabısı. Nike TR daha önce blazer giyen varsa nasıl?

Fena değil, bende de Nike'ın aynı tip tabana sahip ayakkabısı var çok konforlu olduğunu söylemem. Şu modele de bakabilirsin bu rengi indirimde, farklı desenlileri de var ama fiyat artıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fena değil, bende de Nike'ın aynı tip tabana sahip ayakkabısı var çok konforlu olduğunu söylemem. Şu modele de bakabilirsin bu rengi indirimde, farklı desenlileri de var ama fiyat artıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rengini begendim aslinda ama onceki ayakkabim da beyaz oldugu icin ve cok cabuk kirleniyor o yuzden biraz daha renkli almak istedim model guzel aslinda ama dedigin gibi renk degisince fiyat artiyor. Kyrie 7 almak istiyordum o da Türkiye'de satista yok bitmis herhalde.

sende seçebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı