1500-2000 TL bisiklet önerisi

1.62'yim 28 tam benlik.Arkadaşa 29 iyi gelir.
Boyum 1.70 kaç jant bilmiyorum.
Eğer İstanbul'daysanız Haşim İşcan'a gidip deneyerek alabilirsiniz.Tünelin altında kocaman bir bisiklet satıcısı hem boyunuza hem sürüşünüze hemde kullanacağınız amaca göre seçebilirsiniz ama yakın değilim diyorsan bunu önerebilirim.

1.62'yim 28 tam benlik. Arkadaşa 29 iyi gelir.

Eğer İstanbul'daysanız haşim işcan'a gidip deneyerek alabilirsiniz. Tünelin altında kocaman bir bisiklet satıcısı hem boyunuza hem sürüşünüze hem de kullanacağınız amaca göre seçebilirsiniz ama yakın değilim diyorsan bunu önerebilirim.

Teşekkürler bakacağım.

Salcano Hector bende vardı gayet memnundum çalındı iyi bir bisiklet fakat vitesler Shimano değil(Vites ve şanzıman konusunda en iyi marka genellikle bu fiyattaki bisikletlerde bulunur)
Kronda piyasanın en iyi markalarındandır öneririm
Bunları öneririm iyi bisikletler o bütçeye gerçekten çok iyi bisikletler var.
1.62'yim 28 tam benlik.Arkadaşa 29 iyi gelir.

Eğer İstanbul'daysanız Haşim İşcan'a gidip deneyerek alabilirsiniz.Tünelin altında kocaman bir bisiklet satıcısı hem boyunuza hem sürüşünüze hemde kullanacağınız amaca göre seçebilirsiniz ama yakın değilim diyorsan bunu önerebilirim.

Hocam ne 28,29 u ben 176 boyumla 26 inç kullanıyorum abartmayalım bence koltuğu yükseltirsem 24 inç bile kullanabiliyorum.

Yani bisikleti hem şehirde hem de hafif engebeli yerlerde kullanacağım. Pek markalardan anlamam. Bütçe en fazla 100TL çıkabilir.

Yani bisikleti hem şehirde hem de hafif engebeli yerlerde kullanacağım. Pek markalardan anlamam. Bütçe en fazla 100TL çıkabilir.

Dostum ben Kron XC100 alacaktım 1900 TL 29 jant hidrolik fren. Şimdi olmuş 3400TL.
Ben şimdi küfür etmeden gideyim. Lanet olsun. İhtiyacım yok diye almadım. Keske alsaydım aşırı sinirlendim. Şimdilik yardımcı olamayacağım. Daha düşük bütçeye göre araştırma yapacağım.

Geri
Yukarı