1500-2000 TL Civarında oyun sistemi

Centeglassered

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar.PNG
Arkadaşlar benim 240 GB Kingstone HyperX SSD m var zaten, aynı zamanda LG optik sürücü de var. Kalan parçaları bütçeme göre seçtim. Sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Ram olarak 8(2x4Gb) altını düşemem, işlemcide de 3.4 GHz en alt isteğim. Ekran kartı benim için önemli değil. Çünkü bf, cs, gta, lol asla oynamam. Minecraft oynuyorum o da zaten işlemci ve ram istiyor. Şuan kullandığım ekran kartı readon 4600 mı ne yani bunun üzerinde bir performans bana yeter. Eğer benim seçtiğim parçalarda uyumsuzluk varsa ya da fiyat/performans olarak daha küçük oranlı bir sistem önerisi olan varsa yorumları bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Topladığınız sistem çok orantısız olmuş. İşlemci ekran kartından pahalı bu konuya göz atmanızı tavsiye ederim ayrıca arkadaşlar yardımcı olacaktır. Bütçenize uygun AMD ve Intel sistem tavsiyeleri | Technopat Sosyal
Dediğim gibi benim için ekran kartı hiç önemli değil hatta onu almayıp eski hd readon 4600 series i de kullanabilirim oynadığım oyunlar yoğun fizik işlemleri gerektirdiği için işlemci bana göre daha fazla yatırım yapılacak bileşen

750ti alt segment karttır onu geçelim. Gtx 770 çok daha iyi olur. Oyun sektörü her geçen gün gelişiyor. Siz de bu oyunları oynasanız eminim çok zevk alacaksınız. O yüzden sizi üzmeyecek, gözünüzü memnun edecek kart almalısınız. Gtx770

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı