1500-2000 TL ikinci el telefon önerisi

kaankya

Decapat
Selam arkadaşlar. Telefonumun iç ekranı çatladığı için yeni bir telefon bakıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kullanma şeklim;
Instagram, Twitter bilgisayardan giriyorum Full neredeyse bilgisayarda çalışıyorum. Zaten telefona fazla zaman ayıramıyorum bile WhatsApp'a bile 1-2 aydır bilgisayardan girme bağımlısı oldum diyebilirim telefonda işlerimi yöneteceğim. Sadece mail, sahibinden, Spotify cart curt (bataryası çok iyi olduğu için 500 liralık motorola E4 Plus kullanıyordum 2 senedir ve özellik aramıyordum) ama almışken güzel bir kamerası ve hızlı bir arayüzü olsun istiyorum bu sefer tavsiyeleriniz nelerdir.

Telefonda en ekstrem yaptığım şey bilgisayarda bir sorun olduğunda telefondan format USB'si hazırlamak oyun falan oynamıyorum.

Aklımdaki telefonlar: Redmi Note 7-8 / Xiaomi Mi 6 (128 GB modeli 1500E bulunabiliyor) / P20 Lite(ikinci elde 1550'ye 8 ay TR garantili tertemiz buldum mahallemde) / iPhone 7 Home tuşu çalışmayan temiz 1600 buldum. Bütçeyi arttırmak temiz iPhone 7 için gereksiz olur gibi geliyor P20 Lite falan varken Android taraftarıyım zaten ama bilemedim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı