1500-2000 TL kablosuz kulaklık tavsiyesi

Aralarından bence Corsair öne çıkıyor. Araştırdığıma göre oldukça nötr bir ses veriyor. Nari Ultimate'in süresi kısa değil titreşim modunu ve RGB ışığını açarsanız 8 ikisini de kapatırsanız 20 saat ancak o kulaklık satılmıyor artık eskidi. G PRO X aslında kablolu bir kulaklık.

7.1 boş ver, hiçbir kulaklıkta iyi değil.

Çok bir şey değiştirmiyor. Biraz daha iyi ayarlanmış olabilir ama hala berbattır.

Sana tavsiyem Cloud Flight'dır ama alıp almamak sana kalmış. İstersen Void al.

Tavsiyelerin için teşekkür ederim değerlendirmeye alacağım.

Aralarından bence Corsair öne çıkıyor. Araştırdığıma göre oldukça nötr bir ses veriyor. Nari Ultimate'in süresi kısa değil titreşim modunu ve RGB ışığını açarsanız 8 ikisini de kapatırsanız 20 saat ancak o kulaklık satılmıyor artık eskidi. G Pro X aslında kablolu bir kulaklık.

Bahsettiğin Corsair modeli virtuoso mu yoksa Void Elite mi?
Ayrıca Logitech G Pro X'in kablosuz modelini kastetmiştim.

Razer Opus Active modeli gözüme çarptı,bende bu fiyatlarda kulaklık bakıyordum, diğer wireless kulaklıklarla karşılaştırdım ve bu kulaklığın diğerlerine göre en büyük +'sı gürültü engelleme çok çok iyi ve ses kalitesi testlere göre piyasadaki oyuncu kulaklarından hepsinden iyi steelseries arctis pro 370 380 dolara denk bu 260dolara geliyor hemde ucuz yani şaşırdım bu kulaklıgı bilen veya kullanan var mı merak ediyorum?​

Razer Opus Active modeli gözüme çarptı,bende bu fiyatlarda kulaklık bakıyordum, diğer wireless kulaklıklarla karşılaştırdım ve bu kulaklığın diğerlerine göre en büyük +'sı gürültü engelleme çok çok iyi ve ses kalitesi testlere göre piyasadaki oyuncu kulaklarından hepsinden iyi steelseries arctis pro 370 380 dolara denk bu 260dolara geliyor hemde ucuz yani şaşırdım bu kulaklıgı bilen veya kullanan var mı merak ediyorum?​

Hocam kulaklığa bir göz attım fakat bu kulaklık tamamen günlük kullanım için sanırsam ve kağıt üstündeki verileri Arctis Pro'nun yanına yakalaşamayacak düzeyde.
Virtuoso modelini kastediyorum.
Virtuoso'nun kullanıcı yorumlarına baktığımda pek iç açıcı yorumlar göremedim. Genellikle ses kalitesinin ortalama düzeyde ama hiç rahat olmadığı söyleniyordu.

Hocam kulaklığa bir göz attım fakat bu kulaklık tamamen günlük kullanım için sanırsam ve kağıt üstündeki verileri Arctis Pro'nun yanına yakalaşamayacak düzeyde.

Virtuoso'nun kullanıcı yorumlarına baktığımda pek iç açıcı yorumlar göremedim. Genellikle ses kalitesinin ortalama düzeyde ama hiç rahat olmadığı söyleniyordu.
Rahatlık kısmına hak verebilirim ağır bir kulaklık ve biraz sıkıyor. Kulaklıklar çok kişiseldir kimisi beğenir kimisi beğenmez.

Razer Opus günlük kullanımı da hedef alsa oyun da oynanır fakat mikrofonu kötüdür her yerden ses alabilecek düzeyde. Arctis Pro çok pahalı bir kulaklık ayrı bir kulvarda sayılır hatta kablosuz modeli.

Rahatlık kısmına hak verebilirim ağır bir kulaklık ve biraz sıkıyor. Kulaklıklar çok kişiseldir kimisi beğenir kimisi beğenmez.

Razer opus günlük kullanımı da hedef alsa oyun da oynanır fakat mikrofonu kötüdür her yerden ses alabilecek düzeyde. Arctis Pro çok pahalı bir kulaklık ayrı bir kulvarda sayılır hatta kablosuz modeli.

Arctis Pro'nun bahsettiğim modellere göre çok çok daha üst bir model olduğunu biliyorum ancak arkadaş yorumunda ondan bahsettiği için bende o ikisini karşılaştırdım.

Bence kalite ve rahatlık açısından Arctis 9 daha iyi olur.

Ben de aynı noktalarda seninle aynı şekilde düşünüyorum fakat Corsair Void Elite RGB kafamı karıştırmadı değil.
Bu 2 kulaklıktan birini veya bahsettiğim diğer modelleri daha önce deneme fırsatı buldun mu eğer bulduysan deneyimlerini aktarabilir misin?

Bence mağazalarda deneme şansınız yoksa iade kabul eden yerden alın. Mesela ben Razer Kraken kullanıyorum bazıları rahat değil veya kafamı ağrıtıyor dese de ben hiç öyle bir şey yaşamadım aksine çok rahat. Yani kafa yapısı bile farkediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı