1500-2000 TL klavye önerisi

Siteye girip sepete ekleyin. Site zaten gerekli olan bilgileri falan ister sizden. Trendyol'dan alışveriş yapar gibi düşünün. Alternatif olarak pek bir model yok. Bütçe 3K olursa dracula Castle var.

820Pro yaklaşık 2400 bandı. Bu cihaz ile arasında tam ne kadar fark oynar?

Fiyatını kesinlikle hak etmiyor rezil diyebilirim. Membran bir klavye 2K fiyatı var Max 1K falan veririm. Fazla bile dedim yani.

Sadece oyun için değil, ek olarak iş için ve gece kullanımı da düşünerek membran klavye arayışına girmiştim. Mekaniklerin sesli oluşundan sıkıldım. Alınmaz mı diyorsunuz? Ama gerçekten 2K TL çok fazla. İkinci el 1K'ya var bunu düşünüyorum. Ajazz güzel duruyor ama o da 2.500'lere gelecek gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece oyun için değil, ek olarak iş için ve gece kullanımı da düşünerek membran klavye arayışına girmiştim. Mekaniklerin sesli oluşundan sıkıldım. Alınmaz mı diyorsunuz? Ama gerçekten 2K TL çok fazla. İkinci el 1K'ya var bunu düşünüyorum. Ajazz güzel duruyor ama o da 2.500'lere gelecek gibi.

Emin olun her mekanik klavye sesli değil. AK820PRO'nun gift Switch modeli cidden sessiz denebilir. Bütçeyi arttırmanız veya Ajazz'ın gene 1K 1.5k bandında ki red Switch klavyelerini tercih etmeniz en doğrusu olur.

Sesi az bir klavye almak isterseniz Amazon.com.tr önerebilirim. Akko 5075b veya AK820 Pro kadar iyi değil. Hotswap klavye alıp sessiz Switch de alabilirsiniz. Mesela Akko penguin veya fairy.

Emin olun her mekanik klavye sesli değil. AK820PRO'nun gift Switch modeli cidden sessiz denebilir. Bütçeyi arttırmanız veya Ajazz'ın gene 1K 1.5k bandında ki red Switch klavyelerini tercih etmeniz en doğrusu olur.

AK873 alabilirsiniz arkadaşın dediği gibi. Benim önerdiğim 5087b Plus'da Akko jelly Black Switch'ler mevcut Ajazz'ın red switchlerinden bir tık daha sessizdir ama biraz daha fazla güç uygulama gerekiyor tuşlara. Alışıyor insan ben alıştım 2 günde.

820Pro yaklaşık 2400 bandı. Bu cihaz ile arasında tam ne kadar fark oynar?

Aralarında 600 TL fark var hocam. Keycaps kalitesi malzeme kalitesi ve hissiyat olarak dracula Castle bir adım daha öne çıkar. Switch olarak kapışabilecek durumdalar. Normalde AK820 Pro 2800 civarlarındaydı o fiyattayken önermiyordum. Ama 2400 civarına geliyorsa her şey dahil alınır.

Aralarında 600 TL fark var hocam. Keycaps kalitesi malzeme kalitesi ve hissiyat olarak dracula Castle bir adım daha öne çıkar. Switch olarak kapışabilecek durumdalar. Normalde AK820 Pro 2800 civarlarındaydı o fiyattayken önermiyordum. Ama 2400 civarına geliyorsa her şey dahil alınır.

Bütçe çıkıyorsa Akko 5075b alın. Bütçe çıkmazsa AK820 Pro kesinlikle üzmez sizi.

1712323805211.png

AK820 Pro için Hangi switch tercih etmeliyim?​

Geri
Yukarı