1500 - 2000 TL R5 5600 için anakart önerisi

Bütçe
2000

Selene

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast 8x2 16 GB CL 16 3200 MHz
İşlemci
Ryzen 5 5600
Dostlar selam. Başlıkta da gördüğünüz gibi 5600 için F/P anakart arıyorum. Bütçem 1500-2000 bandında. Eğer çok gerekirse bir parça daha üstüne çıkabilirim. 2 kanal RAM slotlu anakart değil de 4 kanal RAM slotlu anakart arıyorum. Kasama uygun olması da benim için önemli. Kasam Phantenks Eclipse P400. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam. Başlıkta da gördüğünüz gibi 5600 için F/P anakart arıyorum. Bütçem 1500-2000 bandında. Eğer çok gerekirse bir parça daha üstüne çıkabilirim. 2 kanal RAM slotlu anakart değil de 4 kanal RAM slotlu anakart arıyorum. Kasama uygun olması da benim için önemli. Kasam Phantenks Eclipse P400. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
O bütçede 4 RAM slotu olan sadece bu var:

Eğer 4 RAM slotu zorunlu değilse bunu öneririm:

Dostlar selam. Başlıkta da gördüğünüz gibi 5600 için F/P anakart arıyorum. Bütçem 1500-2000 bandında. Eğer çok gerekirse bir parça daha üstüne çıkabilirim. 2 kanal RAM slotlu anakart değil de 4 kanal RAM slotlu anakart arıyorum. Kasama uygun olması da benim için önemli. Kasam phantenks Eclipse p400. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu anakartı alın derim.
Memnun kalırsınız.

O bütçede 4 RAM slotu olan sadece bu var:

Eğer 4 RAM slotu zorunlu değilse bunu öneririm:

Hocam B450M-A ne kadar iyi kasama uygun mu? Birde hocam 4 ram slotlu o anakart.
Bu anakartı alın derim.
Memnun kalırsınız.

Fiyatı uygunmuş hocam özellikleri nelerdir biraz bahseder misiniz bide kasama uygun mu?

Hocam B450M-A ne kadar iyi kasama uygun mu? Birde hocam 4 ram slotlu o anakart.
Evet hocam 4 slotluymuş, sürekli önerdiğim bir anakart ama yeni farkettim. Ryzen 5 5600 için yeterlidir hocam, B450M-A II'yi alabilirsiniz.
Hocam B450'nin orta sınıf anakartı 4 RAM slotlu ve kaliteli bir kart.
VRAM soğutuculu bir model.
Attığınız linkte stok kalmamış, şu an o anakartın hiçbir yerde stoğu yok diye biliyorum. Stoğu olsa bile o kadar ucuz olmaz zaten.

Geri
Yukarı