1500-2000 TL sistem toplama

Bütçe
1500-2000

Nomad07

Decapat
Merhabalar Technopat ailesi, bütcem kısıtlı ileriye dönük bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Daha sonra eklemeler yapabileceğim şimdilik maksimum 2000 TL var monitör klavye mouse neleri tercih etmeliyim. Çoğunlukla oynadığım oyunlar GTA 5, LoL, Valorant, PUBG, Call of Duty, bu tarz oyunlarda yüksek FPS almak istiyorum ve takılma olmasını istemiyorum. Bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum maalesef bu fiyata bırak 100 FPS'i... Bu fiyata oyun oynayacak bir bilgisayar toplayamazsın, bir de klavye, fare, monitör dahil hiç toplayamazsın.

Dostum, ikinci el piyasasına bakıp bir şeyler toparlayabilirsin fakat ilerki zamanda gerekli yükseltmeleri yapmalısın.

Sadece kasa için 2.el 2500 TL'ye ihtiyacın var. Monitör ve ekipmanları da katarsak 3200 TL falan olur tahmini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Technopat ailesi, bütcem kısıtlı ileriye dönük bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Daha sonra eklemeler yapabileceğim şimdilik maksimum 2000 TL var monitör klavye mouse neleri tercih etmeliyim. Çoğunlukla oynadığım oyunlar GTA 5, LoL, Valorant, PUBG, Call of Duty, bu tarz oyunlarda yüksek FPS almak istiyorum ve takılma olmasını istemiyorum. Bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

2000 TL'ye iyi bir 144 Hz ya da 75Hz bir monitör ve kasa al iç sistemleri toplamak için 3000 veya 4000 TL topla

Geri
Yukarı