1500-2000 TL Tablet Önerisi

actanonverba

Megapat
Kısaca; Babam 50 yaşında ve web+video+müzik olarak Lenovo P2'sinden yeterince memnun değil. Memnun değilden ziyade büyük ekran istiyor. Performans veya ekran kalitesi olarak değil sadece ekran boyutu olarak. İndirimlerden haberi var ve ucuz laptop alalım falan dedi. Doğal olarak kullanım amacını sordum ve yukarıda dediğim gibi. Şimdi olay şu;

*Babam'a sizce Mesut Çevik'in de videosunu izleyip 10 yıllık Androidçi benim bile yükselmem nedeniyle bir iPad mi kitlesem? Fiyatlara baktım fake siteler mi var Google SEO mu yanlış çalışıyor anlayamadım. Bazı yerlerde 6.Nesil 7.Nesilden pahalı. Şimdi modeller de karışıkmış. Daha önce hiç ilgim olmadığı için bakmadım. Araştırmaya başladım ufaktan; Kafam karıştı. iPad 10.2 yazıyorum 7. nesil çıkıyor. Şimdi bu 2017, 201,8 2019'da çıkanlar sırasıyla kaçıncı nesil oluyor?

1574280084864.png

*Babam önce laptop alalım ucuz bir şey ben kullanacağım sadece internet için falan dedi. İyi anlıyorum zaten bu işlerden ama 1500TL'e dandirikten bir laptop alacağıma 768P falan, dedim ki belki sevmez ben çalarım falan bir iPad mi aldırsam ama pahalılar. Yani 1500TL'i geçmese alacağım şey hoş olurdu. Bunun dışında egomu geçip babama iPad yerine kral bir Android tablet alayım desem Tablet piyasasını uzun süredir takip etmiyorum hemen yakalarım ama önden öneriniz varsa alırım. AMOLED ekran ve 1080P olsa tadından yenmez, her ne kadar bu fiyata zor olduğunu bilsem de. Sizce ne yapayım? Babamın alacağı cihazı çalmayabilirim yani, illa ben de çalacağım diye öneri istemiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Samsung W700 Acer W700'den bahsetmiştim ben dostum. Bu da iyi bir tablet fiyatıda güzel sorunu yoksa tercih edebilirsin.
Yok ben sizi anlamıştım. Şundan bahsediyorsunuz sanırım; https://forum.donanimhaber.com/acer-iconia-w700-kullanicilari-kulubu--93612135 Sadece yanlış aramışım 2.el olarak. Tekrar bakacağım. Güncel ve indirim ile 1500-2000TL arası fiyatlara inebilecek güzel bir Android veya Win10 tablet öneriniz var ise araştımam için fikirlere açığım. Teşekkürler.

Neden bu kadar uygun?
Yeni bir tablet değil neredeyse 4 yıllık. Windows tablet piyasası ölü olduğu için fiyat normal bence. 2000 2500 yazanlar abartıyor.
Yok ben sizi anlamıştım. Şundan bahsediyorsunuz sanırım; https://forum.donanimhaber.com/acer-iconia-w700-kullanicilari-kulubu--93612135 Sadece yanlış aramışım 2.el olarak. Tekrar bakacağım. Güncel ve indirim ile 1500-2000TL arası fiyatlara inebilecek güzel bir Android veya Win10 tablet öneriniz var ise araştımam için fikirlere açığım. Teşekkürler.
O kadar para vermişken Android almanı istemem doğrusu. Surface 2-Iconia W700-Samsung W700 hem tablet hem laptop ihtiyacını çok rahat karşılar. Acer hakkında sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin. Dual boot Android ve Windows 10 ile kullanıyorum.

Neden bu kadar uygun?
Bilemedim :)

Yeni bir tablet değil neredeyse 4 yıllık. Windows tablet piyasası ölü olduğu için fiyat normal bence. 2000 2500 yazanlar abartıyor.

O kadar para vermişken Android almanı istemem doğrusu. Surface 2-Iconia W700-Samsung W700 hem tablet hem laptop ihtiyacını çok rahat karşılar. Acer hakkında sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin. Dual boot Android ve Windows 10 ile kullanıyorum.
Çok teşekkür ederim, biraz günceli yakalayayım kimseyi yormamak adına. Model bazında fikir danışırım. Söylediğiniz modellere de bakacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı